Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtre

V porovnaní cien u produktu GIGABYTE Tegra NOTE 7 GI-P1640 už nie je zaradený žiadny obchod. Odporúčame Vám tieto podobné produkty:

GIGABYTE Tegra NOTE 7 GI-P1640 - Špecifikácia

Výrobca

Výrobca

Gigabyte

opraviť

Tablet GIGABYTE Tegra NOTE 7:Zoznámte sa s najrýchlejším 7palcovým Android tabletom a vyrazte s ním na cestu. Herný tablet GIGABYTE Tegra NOTE 7 je poháňaný výkonným procesorom, prináša žiariacu grafiku a dlhú výdrž batérie až 10 hodín. K tabletu sa dodáva pero pre intuitívnejšie písanie a kreslenie. Perfektný herný zážitokPrednej strane dominuje HD displej, ktorý zobrazuje všetko verne a s ostrými detailmi. Rámčeky okolo displeja sú dostatočne široké pre pohodlné hranie, ale miestom sa zbytočne neplytvá. Sú tu viditeľné predné stereo reproduktory s technológiou PureAudio pre impozantné ozvučenie hier, filmov aj hudby.Aby bolo všetko úplne plynulé, tablet dostal do vienka výkonný procesor NVIDIA Tegra 4 s grafickým čipom so 72 jadrami. Všetok obsah tak funguje úplne bez zadrhávania a...

celá špecifikácia

Recenzie GIGABYTE Tegra NOTE 7 GI-P1640

digitalportal.sk

Pridané: 19. marca 2015

Recenzia: Gigabyte Tegra Note 7 | DigitalPortal.sk

Spoločnosť Gigabyte, ktorá je známa najmä z výroby základných dosiek a grafických kariet, má vo svojom portfóliu aj tablety. Tegra Note 7 má – ako už názov napovedá – 7“ uhlopriečku a základ tvorí procesor NVIDIA Tegra.

Celá recenzia na digitalportal.sk

pcnews.sk

Pridané: 12. novembra 2014

Vyskúšali sme herný tablet Gigabyte Tegra Note 7 | PCNews.sk

Cena je extrémne dôležitá a v prípade testovaného tabletu na nej stojí a padá celé záverečné hodnotenie. Pri cenovke 179 eur sa určite prikláňame k pozitívnemu verdiktu, keďže s ohľadom na výbavu a spracovanie sa tento tablet určite oplatí. Má slušný výkon, zahráte sa na ňom najnovšie hry a nečaká vás tu milión zbytočností ako pri Samsungu. Tablet samozrejme nie je dokonalý a budete sa musieť uspokojiť s menšou operačnou pamäťou, či priemerným displejom s HD rozlíšením, ktorý navyše čiernu farbu nedokáže zobraziť úplne dokonalo. Aj napriek týmto nedostatkom je Gigabyte Tegra Note 7 zaujímavý tablet, ktorý odporúčame primárne aktívnym hráčom.

Celá recenzia na pcnews.sk

» Všetky recenzie produktu (3)

Vývoj ceny GIGABYTE Tegra NOTE 7 GI-P1640