Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtre

V porovnaní cien u produktu Sony Xperia Z2 SGP521E3/B už nie je zaradený žiadny obchod. Odporúčame Vám tieto podobné produkty:

Sony Xperia Z2 SGP521E3/B - Špecifikácia

Výrobca

Výrobca

Sony

opraviť

Operačný systém

Operačný systém

Android

opraviť

Veľkosť pamäte

Veľkosť pamäte

16 GB

opraviť

Rozlíšenie zadného fotoaparátu

8.1 Mpx

opraviť

Hmotnosť

439 g

opraviť

Popis cena je vrátane 0% DPH (konečná cena) záruka 24 mesiacov telefón je voľný na všetky siete menu v slovenskom jazyku Sony Xperia Tablet Z2, 16GB 4G / LTE, čierny Xperia Tablet Z2 je nová vlajková loď medzi tabletmi spoločnosti Sony. Tablet si berie to najlepšie zo svojho predchodcu a navyše pridáva ďalšie funkcie, ktoré ho vyšvihují na absolútny vrchol medzi súčasnými konkurentmi. Honosí sa prémiovým spracovaním, špičkovou hardvérovou výbavou na čele soštvorjadrovým procesorom, luxusným fotoaparátom s čipom Exmor RS, podporou rýchlych dátových prenosov LTE a brilantným displejom skrývajúcim to najlepšie od firmy Sony. Odolnosť proti prachu a vlhkosti je samozrejmosťou, takže vám tablet výborne poslúži, nech ste kdekoľvek. Zachyťte dôležité momenty Sony Xperia Tablet Z2 prináša vysoko...

celá špecifikácia

Recenzie Sony Xperia Z2 SGP521E3/B

Overený zákazník Shield.sk

Tibor Andreas

Pridané: 31. marca 2016

(Upravené 31. marca 2016)

Zakúpený v Shield.sk

90%

Odporúča produkt
  • Ľahký, ultratenký, odolný voči vlhkosti, svižný, výborná grafika, predinštalovaný softvér je prevažne užitočný.
  • Malá pripojiteľnosť - má len jediný microusb konektor. Kryt na konektore sa otvára trochu ťažko - to je ale kvôli vodotesnosti.

Overený zákazník Alza.sk

kola

Pridané: 21. októbra 2014

Zakúpený v Alza.sk

100%

Odporúča produkt
  • BOMBA
  • cena

OK

digitalportal.sk

Pridané: 9. augusta 2014

Telekom zaraďuje do ponuky nové tablety a smartfóny | DigitalPortal.sk

Telekom štartuje predaj dvoch nových tabletov a dvoch smartfónov – uvádzajú štyri zaujímavé značky a prístroje. Tri z nich majú podporu našej LTE siete v Cat4, t.j. do rýchlostí 150/50 Mbps. Okrem toho oznámila spoločnosť Telekom, že LTE sieť pokrýva 40% populácie a 45 slovenských miest.

Celá recenzia na digitalportal.sk

mobilizujeme.cz

Pridané: 28. apríla 2014

Sony Xperia Z2 Tablet: Recenze královny tabletů - Mobilizujeme.cz

Sony minulý rok Xperií Tablet Z nasadila laťku hodně vysoko. Dnes recenzovaný nástupce Xperia Z2 Tablet se nicméně ujal své role se ctí a útočí na pozici nejlepšího tabletu s Androidem. Má na to, aby stanul na vrcholu?

Celá recenzia na mobilizujeme.cz

www.techbox.sk

Pridané: 16. apríla 2014

TEST Sony Xperia Z2 Tablet – najtenší 10 palec s odolnou konštrukciou | TECHBOX.sk

Nový Sony Xperia Z2 Tablet je teda až na pár detailov špičkový tablet top kategórie, za čo si však výrobca aj vypýta top cenu. 499 € za Wi-Fi verziu so 16 GB pamäťou je pomerne dosť, hlavne ak si pripočítate príslušenstvo, ktoré si tablet zaslúži, ba až vynúti. Osobne ak by som chcel tablet (ktorý momentálne nepotrebujem ani v domácnosti), určite by som siahol po tomto kúsku. Výborný výkon, kvalita spracovania, vodeodolnosť, extrémna tenkosť či drobnosti ako IrDA, NFC, micro USB s MHL 3.0 by ma presvedčili.

Celá recenzia na www.techbox.sk

Vývoj ceny Sony Xperia Z2 SGP521E3/B