Sencor Element 10

809 g
Veľkost RAM pamäte
1 GB

• , zakúpené v Digicom

• Cena, rozlíšenie displeja.

Dobrý tablet.

• , zakúpené v Alza.sk

• skvelá kvalita displeja
    • prehľadné menu
    • rýchlo reaguje na dotyk
    • dobrá výdrž batérie
    • vyžaduje perfektný signál na wifi, aby sa dalo pripojiť

nemám dobré skúsenosti so značkou Sencor, no aj napriek tomu som si objednala tablet tejto značky. Veľmi ma prekvapilo, aká je ľahká manipulácia s displejom. Tablet je tenký a relatívne ľahký, má veľmi pekný vzhľad a dizajn. Používam ho zatiaľ len pár týždňov a preto neviem presne ohodnotiť všetky pre a proti. Cenovo patrí medzie tie dostupnejšie, to hlavne rozhodovalo pri mojom výbere. Som s ním zatiaľ veľmi spokojná a odporúčam ho všetkým tým, ktorí by ho využívali prevažne pri komunikáciu na sociálnych sieťach.

WiFi
HDMI
809 g
Veľkost RAM pamäte
1 GB

Tablet + herný volant, 10,1" dotykový displej (až 5-dotykové ovládanie), 1 280 x 800, procesor 1,5 GHz DUAL CORE, RAM 1 GB, 16 GB pamäť + slot microSD (32 GB), OS Android 4.0.4, predná kamera (0,3 MPx), zadná kamera (2,0 MPx), WiFi, HDMI výstup, USB 2.0, Li-Pol batéria

Tablet

• 10,1 "16:9 kapacitný IPS dotykový displej (až 5-dotykové ovládanie)
  • Rozlíšenie: 1280 x 800 bodov
  • Chipset: 1.5GHz Amlogic AML8726-MX DUAL CORE + GPU
  • Operačný systém: Android 4.0.4 ICS, podpora Flash 10.2
  • RAM: DDRIII 1GB (3D akcelerácia pre 3D hry a 3D videá

Integrovaná pamäť 16 GB

Slot pre Micro SDHC kartu (až do 32 GB)

Kamera na čelnom paneli pre video hovory (0.3 MPx), kamera na zadnom paneli (2.0 MPx)

Integrovaný WIFI modul (802.11 b / g / n)

Podporované formáty:

• Video: H.264, H.263, VC-1, MPEG-1/2/4, DivX, XviD, WMV7 / 8, VP6, AVS, atď
  • Obrázky: JPEG, BMP, GIF, PNG, atď
  • E-Knihy: EPUB, PDF, FB2, PDB, CHM, HTML, TXT, UMD, WORD, EXCELL, atď
  • Funkcia záznamu: MP3

HDMI výstup (1080p)

Podpora aplikácií Android (via Android Market)

Podporované PC systémy: Windows 2K/XP/Vista/Windows7/Linux2.4/MAC OS 10.4

USB 2.0 (úložisko / USB HOST)

Integrovaná Lithium Polymer batérie (6 600 mAh)

• Príslušenstvo: USB kábel, USB HOST kábel, nabíjačka, návod
  • Napájanie: DC 5V, 2A
  • Rozmery: 262 x 175,2 x 10,5 mm
  • Hmotnosť: 0,65 kg

Herný volant

Unikátny polohovací adaptér v dizajne volantu pre tablety veľkosti od 7" do 10,1"

Vyvinutý špeciálne pre hranie hier, ktoré využívajú na ovládanie integrovaný G-senzor (pretekárske a letecké simulátory)

Adaptér sa jednoducho používa. Hlavnou výhodou je presnejšie ovládanie (vďaka integrovanému kĺbu, ktorý dovoľuje jednoduchú manipuláciu) a zabránenie únave rúk

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Dobra vydrz baterie
    • Dobry akurat na kratenie casu v buse, ked cestujem na druhy koniec republiky, pozriem si film
    • Nereaguje na dotyk
    • Neviem si citat maily, pretoze vobec nereaguje na dotyk na stranke
    • Ked chcem kliknut na nieco na stranke, tak nezareaguje al priblizuje\zvacsuje stranku
    • Aj tuto recenziu pisem s tazkostami

Neodporucam...iba ludom s nizkym tlakom, pretoze surfovanie na nete zvysuje tlak :)

• , zakúpené v Digicom

• Cena, rozlíšenie displeja.

Dobrý tablet.

• dá sa ísť na wi_fi
    • nie na každú wi -fi sa pripojí, porblémy s nabíjačkou, je to plasták, nedá sa aktualizovať systém a je nekompatibilný s niektorými aplikáciami, mrzne, a mnoho dalsieho

nekupujte si ho ani 7. palcový

• , zakúpené v Alza.sk

• skvelá kvalita displeja
    • prehľadné menu
    • rýchlo reaguje na dotyk
    • dobrá výdrž batérie
    • vyžaduje perfektný signál na wifi, aby sa dalo pripojiť

• dobra obrazovka, dobre rozlisenie
    • na svoje rozmery lahky
    • dobry signal wifi
    • Android 4 bez nadstavieb, ktore spomaluju system
    • rychle reakcie
    • spickova cena/vykon
    • V baleni nieje puzdro ani mini HDMI kabel
    • treba davat velky pozor pri nakupe, inac sa nevyhnete reklamacii.

Chcel som tablet pre zenu. Minuly rok som sa bal zainvestovat a ten tablet, co som jej kupil minuly rok je tragicky.
    Ked som kupoval tento Sencor, osobne som na nom v obchode vyskusal vsetko. Dokonca aj to co predavaci neradi vidia - tuhost. A fakt bol vo vsetkom super. Akurat som nepredpokladal s jednou drobnostou: Vyskusat vypnut displej. To som skusil doma a uz som tablet nezapol. Bolo ho treba vyresetovat. Postupne som skusal kde je zrada a prisiel na to, ze tabletu vadilo akym sposobom vytahujem kable z konektorov (mini USB alebo HDMI, nabijacka DC). Proste konektory boli zle umiestnene na zakladnu dosku tabletu a tlacitko pre zapinanie/vypinanie (vpravo hore) skratovalo tablet. Reklamoval som ho pricom som ziadal predajcu o vymenu 1:1. Tento tablet som zase preskusal v predajni aj so zapajanim konektorov a zap/vyp tlacitkom. Vsetko fungovalo v pohode. Mam ho doma a nelutujem ze som si ho znova zobral. Podla recenzii na webe bol tento tablet velmi kladne hodnoteny, ja som len chytil zly kus.
    Preto si davajte u cinksych tabletov pozor a skusajte fakt uplne vsetko.
    Made in China neznamena ze je vyrobok zly. Zla je firma (Sen*or) co dala vyrobok v Cine vyrobit a bez riadnej kontroly ho pustila do predajni.

• vsetko
    • ni&c