Samsung Galaxy Tab SM-T320NZWAXEZ

2 GB
Kapacita batérie
4800 mAh

• šľape na jednotku stále
    • nie je, snáď len to, že Samsung plánoval aktualizovať Android na 5.0, teda Lolipop, no nestalo sa tak, je tam stále Android 4.4

Po rozšírení pamäte o micro sd kartu tablet bez najmenších problémov alebo názankov zvláda aj na dnešnú dobu tie najnáročnejšie hry, či aplikácie. Porucha zatiaľ nebola žiadna (nechcem to zakríknuť).

• display

• hmotnosť
    • kvalita spracovania + kvalita displeja
    • SW a HW vybavenie
    • po cca 2 týždňoch používania zatiaľ nič

Rozumný kompromis medzi malými (7") a štandardnými (10,1") tabletmi. Je to síce starší model, ale ešte aj na dnešnú dobu má super parametre. V tejto cene sa dnes nedá kúpiť ani neznačkový, podobne vybavený tablet.

331 g
WiFi
Bluetooth
GPS
Veľkost RAM pamäte
2 GB
Kapacita batérie
4800 mAh

Galaxy TabPRO 8.4 ponúka dokonalé pohodlie na cestách, rovnako ako živé prezeranie . Displej WQXGA 8.4 má ohromujúco vysoké rozlíšenie pre filmy, hry a ďalšie. Ultra - tenký TabPro 8.4 je ideálny tablet na cesty, padne perfektne do ruky alebo do tašky . Vďaka Remote PC, môžete tiež mať tiež jednoduchý prístup k súborom a obsahu na vašom domácom alebo kancelárskom počítači nech ste kdekoľvek, zatiaľ čo E - Meeting umožňuje spoluprácu pri stretnutí a zdieľanie súborov medzi rôznymi zariadeniami. Prenosný Android tablet s displejom 4 milióny pixelov s vysokým rozlíšením Ideálny pre zábavu Galaxy TabPRO 8.4 vám ponúka jasné a živé zážitok s displejom s vysokým rozlíšením, ktorý neohrozí prenositeľnosť. Na rozdiel od iných tabletov Galaxy TabPRO 8.4 má neuveriteľne štíhle telo s extrémne tenkým rámčekom. Perfektne padne do dlane a dá vám väčšie pohodlie na cestách. E - Meeting Bez servera, bezpapierové indoor stretnutie Rozšírte svoje možnosti spolupráce s Galaxy TabPRO 8.4. Jedná sa o nákladovo efektívny spôsob šetrný k životnému prostrediu, ako zdieľať obsah súborov s ostatnými zariadeniami v priebehu rokovaní, takže nie je potreba tabule alebo písania poznámok. Spojenie s PC Prístup k domácemu alebo kancelárskemu počítaču kdekoľvek a kedykoľvek Galaxy TabPRO 8.4 vám umožní prístup k počítaču, takže môžete ovládať všetky svoje súbory a obsah. Môžete upravovať a ukladať súbory pomocou desktopovej aplikácie kompatibilné ako s Microsoft Windows tak s Mac OS . WebEx Spoľahlivé videokonferencie- nástroj pre vzdialené stretnutie Vyskúšajte jednoduché a spoľahlivé konferenčné hovory. Môžete vytvoriť skupinu hlasových / video hovorov a zároveň zdieľanie dokumentov s kapacitou až 8 osôb. Špecifikácia: Siete a bezdrôtové pripojenie: Iba Wi-Fi Form factor: Dotykový tablet OS: Android KitKat 4.4 Užívateľské rozhranie: Samsung TouchWiz UI Čipset / CPU: Qualcomm Snapdragon 800 (CPU Krait 400, štvorjadrový, 2,3 GHz, GPU Adreno 330) Wi-Fi: Dual-Band 802.11a / b / g / n / ac, HT80, Wi-Fi Direct Bluetooth: BT4.0 / DI, profily HOGP, PAN, A2DP, AVRCP, HSP, OPP, HID Displej: 8,4 "(213,7 mm), 2560 x 1600 WQXGA, 359 ppi, TFT scLCD (Super clear LCD), 16 mil. Farieb, kapacitný dotykový, multitouch (až 10 prstov) S Pen: Nie je podporované Pamäť: RAM 2 GB, flash 16 GB (pre užívateľa je prístupná iba časť) Slot pre pamäťovú kartu: MicroSD (max. 64 GB) Zadný fotoaparát: 8 Mpix (3264x2448), AF, LED blesk Predný fotoaparát: 2 Mpix Záznam videa: FHD (1080p), 30 sn. / S Formát videa: MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WebM, TS; videokodek: H.264 (AVC), MPEG-4, H.263, VC-1, WMV7, WMV8, Sorenson Spark, MP43, VP8, H.265 (HEVC) Prehrávanie videa: UHD (2160p), 30 sn. / S Formát zvuku: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTX, OTA​​, RTTTL; zvukový kodek: MP3, AAC, AAC + , eAAC + , WMA, AMR-NB, AMR-WB, FLAC, Vorbis Senzory: Snímač zrýchlenia, geomagnetický snímač, gyrosnímač, svetelný snímač, Hallov snímač Rozmery (VxŠxD): 219 x 128,5 x 7,2 mm Hmotnosť: 331 g Konektivita: USB 2.0 - konektor micro USB (5,3 V, 2 A) OTG, podpora MHL, stereofónny konektor na slúchadlá 3,5 mm Batéria: Li-Ion 4800 mAh, pevná Doba používania internetu (Wi-Fi): až 10 hodín Doba prehrávania videa: až 12 hodín Doba prehrávania hudby: až 127 hodín GPS: GPS, GLONASS Služby a aplikácie: Samsung Apps, ActiveSync, B-to-B Compability (KNOX, ODE, EAS, MDM, VPN) PC sync .: KIES

2zákazníci neodporúčajú produkt

• šľape na jednotku stále

• Velmi dobry tablet.
    • ?

V tejto cenovej skupine lepsi nenahdete.

• display

• kvalita spracovania + kvalita displeja
    • SW a HW vybavenie
    • po cca 2 týždňoch používania zatiaľ nič

• , zakúpené v Alza.sk

• rýchlosť, dlhá výdrž batérie, inteligentné upozornenia a riešenia pre niektoré funkcie ovládania, vysoký kontrast s možnosťou dobrého čítania e-kníh
    • možnosť len WiFi, nečitateľnosť displaeja na slnku, trchu zmätočné správanie pri automatickom otáčaní obrazu

chýbajúci modem na podporu mobilného pripjenia som vyriešila cez WiFi hotspot z mobilu a beží to spoľahlivo a pomerne rýchlo.

• , zakúpené v Alza.sk

• Pekný design, páči sa mi.
    • Keď si zobrazím napr. SME a roztiahnem si článok, tak mi neprispôsobí šírku riadku, čo mi môj mobil robí automaticky.

Doporučujem.

• Android 4.4
    • Super Amoled displej
    • rýchly, bez nejakého závažného lagovania
    • akurát do ruky
    • fotoaparát - super fotky na to že to je tablet
    • výkon
    • tenký a ľahučký
    • imitácia kože na zadnej strane vyzerá veľmi dobre, aspoň podľa mňa
    • veľa funkcií
    • z displeja sa výborne číta alebo surfuje na nete
    • reproduktory majú dobrý zvuk
    • ešte je toho veľa ale to by som písala do zajtra
    • zlé umiestnenie reproduktorov, napr. pri pozeraní filmov si ich zakrývate dlaňou, ale ja mám väčšinou slúchatká takže mi to nevadí

Tento tablet by som odporúčala každému kto chce naozaj kvalitný tablet ale zároveň nie tak drahý. Je naozaj super, zvláda aj tie najnáročnejšie hry, v Antutu bol medzi najlepšími, ale nepamätám si presné umiestnenie. Displej je krásny, so sýtymi farbami, takisto výborné pozorovacie uhly. 8mpx foťák je výborný, má veľa funkcií. Rozhodovala som sa medzi viacerými kvalitnými tabletmi a som rada že som si vybrala práve tento, určite odporúčam.

• Tablet perfekny idu na nom aj silne hry a vobec nesekaju proste super perfekny
    • nič drahy obal

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

• , zakúpené v Alza.sk

Je ľahký , má dobré parametre.

• , zakúpené v DATART.sk

• 2 GB RAM
    • procesor - štvorjadrový
    • display - rozlíšenie
    • slabá wifi - vypadáva
    • chýba mi NFC
    • občas zamrza !!
    • zlá čitateľnosť na slnku !
    • slabá výdrž batérie !

Snažil som sa kúpiť dobrý tablet za rozumnú cenu,no po týždni používania som bol s neho sklamaný,tak som ho dal päťročnému synovi,jemu bohate postačuje !!