Prestigio MultiPad PMP5780D

Doporučujem.
    Vyváženie cena/výkon.

• dobrý výkon
    • Pri intenzívnejšom používaní slabšia výdrž batérie
    • Pri intenzívnejšom používaní sa prehrieva v určitom mieste. Následné uloženie do púzdra mi spôsobilo prasknutie digitizéra.

Dobrý výrobok, výborná cena. Na bežné používanie a pre deti ideálne.

Operačný systém
Android 4.1
Typ procesora
ARM Cortex-A9
Veľkosť pamäte
16 GB
Rozlíšenie zadného fotoaparátu
2 Mpx

Zoberte si to najlepšie z každého tabletu - vynikajúci 8-palcový formát s nádherným zobrazením pomocou technológie IPS, najlepšie grafika vďaka štvorjadrovéme GPU a výkoný dvojjadrový procesor, najrýchlejší Android 4.1 a 5.0MPx kamera - a dostanete nový Prestigio MultiPad 8.0 Prime Duo.

Základný popis **************

• *Rozmery**
  • Výška: 204,2 mm
  • Šírka: 154,8 mm
  • Hrúbka: 8,5 mm
  • Hmotnosť: 360 gramov (s batériou)
  • *Balenie obsahuje**
  • USB kábel a napájací adaptér
  • OTG kábel

• interná pamäť
    • výdrž batérie
    • kamera
    • zasekáva sa

Pri rozbaľovaní balíčka som som príjemne prekvapený koženým púzdrom, ktoré bolo pri objednávke zadarmo.

Prestigio je podľa môjho názoru kvalitný výrobca a dôkazom je aj tento tablet. Mojím jediným nedostatkom je kamera, ktorú ale aj tak skoro vôbec nevyužívam, keďže tablet využívam skôr doma na surfovanie po webe. 1GB RAM zabezpečí plynulosť tabletu. Tablet sa mi počas používania párkrát zasekol a bolo ho potrebné reštartovať. Výdrž batérie je nadpriemerna, pri intenzívnejšom používaní sa vybíja rýchlejšie, no i vtedy vydrží prekvapivo dlho.

• kazový.....

určite neodporúčam!!!!!!!!!!!!
    pokazil sa nám po pol roku, nabíjanie, kúpili sme nový adaptér, nakoniec chyba bola v tablete, na ktorú nám neuznali reklamáciu takže nemáme ani tablet a ani peniaze.......

• , zakúpené v SHARK.sk

• spĺňa moje očakávania
    • pomer cena/výkon

Doporučujem.
    Vyváženie cena/výkon.

• nic
    • procesor dost často mrzol
    • ram
    • displej otrasne rozlisenie na 8 palcovy displej
    • katastrofa bateria po roku mi vybuchla bateria

Podla mna nepouzitelny tablet

• dobrý výkon
    • Pri intenzívnejšom používaní slabšia výdrž batérie

Dobrý výrobok, výborná cena. Na bežné používanie a pre deti ideálne.

• nefunguje nabíjanie
    • neodporúčam

som sklamaná, lebo reklamáciu je možné vykonať iba priamo v certifikovanej predajni, pre mňa najbližšie v Bratislave. Nakoľko
    nie som z Ba je to pre mňa nereálne. Majú otvorené Po - PIA od
    8:00 do 16:00. Celý týždeň pracujem a v sobotu a nedeľu majú zatvorené

Nízka cena, na prístup cez WiFi to stačí, dobre čitateľné údaje, a za tú cenu pomerne široká ponuka funkcií.

• Cena ,vybava,USB OTG + kozene puzdro v baleni,velka pamat oproti podobnej konkurencii 16 GB vacsinou mavaju 8.Vyhotovenie posobi kvalitne kovovy zadny kryt.
    • Mizerny nabijaci konektor nie USB k tomu velmi slaba baterka ktora sa aj pri vypnutom zariadeni vybija velmi rychlo po 1-2 dnoch v pohotovostnom rezime uz nezapnete.Plne nabity vydrzi max 4 hodky takze by sa aspon hodilo kvalitne nabijanie.Displej sa velmi rychlo maze a trickom sa neda ocistit :)

Hodnotim po roku uzivania.Prvy firmware nepouzitelny nekompatibilne aplikacie,po upgrade uz v poho.Caste zamrzanie a spomalenie tabletu ked su zapnute synchronizacie a ked som tam mal facebook ucet (vsetko muselo prec aby to akotak fungovalo) ostal len google ucet a vsetky synchronizacie vypnute.Wifi v pohode v 4 izb.byte s lepsim routerom.Hry bezia bez problemov nenatrafil som na taku ktoru by tablet nezvladol alebo by sekala.(okrem tych co su nekompatibilne zopar ich je) Displej neni uzasny ale postacuje ,chyba GPS.Nabijacka sa pokazila po 7 mesiacoch zaruka je 6 takze kupil som univerzalnu.Displej praskol asi po pol roku spadol zo stola v obyvacke na parkety ale funguje bez problemov dalej len esteticky problem.Ked ho chce niekto na hry tak je v pohode aj surfovanie sa da ale na plnohodnotne pouzivanie aj so socialnymi sietami email a vsetkymi android vymozenostami (budik,navigacia,ovladac a pod. ho neodporucam (mrznutie sekanie.) Pre 6 rocneho syna dobra hracka.

• SUPER

OK