Prestigio MultiPad PMP5080CPRO

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Pogumovany zadny krit nesmika sa wifi rychlost android

Je fskt sobry odporucam

• dobrá cena, spoľahlivosť, odolná konštrukcia
    • už je morálne zastaralý a pomalý, za túto cenu už dnes kúpite omnoho rýchlejšie tablety

po roku užívania odporúčam, už modernejší model

WiFi
HDMI
Kapacita batérie
5000 mAh

Model MultiPad 5080CPRO ponúka neobmedzené možnosti komunikácie na internete. Umožňuje sledovanie videa, prezeranie fotografií, čítanie kníh a počúvanie obľúbenej hudby. Samozrejmosťou je vybavenie WIFI pre mobilný e-mail a internet. Vďaka tomu budete v kontakte s rodinou a priateľmi kedykoľvek a kdekoľvek. Webkameru využijete pre video hovory. Prestigio MultiPad Android ™ Tablety sú dodávané s mnohými predinštalovanými aplikáciami! Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Pogumovany zadny krit nesmika sa wifi rychlost android

Je fskt sobry odporucam

• dobrá cena, spoľahlivosť, odolná konštrukcia

po roku užívania odporúčam, už modernejší model

• s
    • s

s

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• rýchly
    • dostatočná veľkosť
    • väčšina vecí
    • niekedy pri hrách sekal
    • ak som mala veľa otvorených programov naraz, tak šiel pomalšie a často sa zasekával

Tento tablet je dobrý, mala som ho, no presne po mesiaci sa mi pokazil (nefungovala klávesnica android)! Pani nám cez telefón povedala, že môžeme prísť s ním do predajne (Hej.sk) kedykoľvek, a že sa nemusíme ponáhľať. Mame sa to zdalo podozrivé, tak išla a vrátila ho. Škoda, potom mi už nedovolila znova si ho kúpiť!

• je to velmi vyhodne
    • dobra cena

kupila som to svojej dcere

chcela to minuli rok na polrocne vysvedcenie mala same 1

takze ziadne vyhrady hra si tam hry aj sa na nom uci.

zobrala som si ho raz do roboty a je fakt dobry odporucam ho kazdemu

som spokojna

• je skvely
    • je skveli perfektné pripojenie na net
    • ja som nenasiel žiaden problem

je proste skvely nemá chibu a preto ho odporucam
    ja som ho dostal od svojej mami na vianoce
    vsetko ide ako ma proste všetko
    hry,wi-fi,dotyky na display aj video a fotografie ja ho odporucam každému

• dobra cena
    • rychla reakcia tabletu,pogumovany zadok,puzdro

S tymto produktom som velmi spokojna.Obavala som sa pomalych reakcii ale naozaj tento model reaguje rychlo.Ma pogumovany zadok cim sa lepsie drzi a nesmyka sa.a puzdro k nemu je fakt super.Urcite tento produkt odporucam.

Oco mi ho nechce kupit :(