Heureka.sk - nákupný radca

Recenzie Lenovo Yoga Book ZA0F0079CZ

Štatistika hodnotenia produktu

95%

 
priemer z 2 hodnotení

100 % (2)
0 % (0)
0 % (0)
0 % (0)
0 % (0)

Odporúčania od zákazníkov

1 zákazníkov odporúča tento produkt

Overené recenzie Lenovo Yoga Book ZA0F0079CZ

www.testado.sk

Pridané: 28. apríla 2017

Recenzia Lenovo Yoga Book YB1-X90L | Testado

Lenovo Yoga Book je kompaktné zariadenie, ktoré zaujme malými rozmermi, slušnou výbavou a pohodlným ovládaním. Pomocou Halo klávesnice nie je problém odpovedať na emaily alebo napísať kratučký text, pričom vďaka otočnému panelu možno veľmi rýchlo docieliť „tabletový vzhľad“ a venovať sa hraniu aj náročnejších hier. Hoci je možnosť písania poznámok a maľovania pomocou pera príjemnou zmenou, je otázka, do akej miery a ako dlho bude túto možnosť využívať priemerný používateľ. Pred kúpou Yoga Booku je tiež nutné počítať s podpriemerným fotoaparátom.

Celá recenzia na www.testado.sk

www.testado.cz

Pridané: 5. januára 2017

Recenze Lenovo Yoga Book YB1-X90L | Testado

Lenovo Yoga Book vyniká hlavně kompaktními rozměry, bezproblémovým ovládáním a solidní výbavou. Zajímavostí je i speciální klávesnice s názvem Halo. Co všechno tato klávesnice umí a další silné i slabé stránky tohoto tabletu se dozvíte v naší podrobné recenzi.

Celá recenzia na www.testado.cz

techbox.dennikn.sk

Pridané: 27. decembra 2016

Lenovo Yoga Book - hybrid s extrémnou výdržou | TECHBOX.sk

Yoga Book jednoducho vytvoril vlastnú kategóriu zariadení, pričom si zobral to pozitívne z netbookov, Ultrabookov, aj tabletov. Pevne verím, že sa tento štýl zariadení medzi užívateľmi ujme. Je samozrejmé, že Yoga Book nie je pre každého. Ťažšie písanie na klávesnici, nedostatok výkonu či portov odradí mnohých, no ak hľadáte ľahké, jednoduché zariadenie s veľkou výdržou a dobrým dizajnom, tak ste práve našli to pravé. Iba čas ukáže, ako veľmi potrebuje svet takéto Yoga Book-y. Naša redakcia udelila tomuto unikátnemu hybridu ocenenie TIP INOVÁCIA.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

Zobrazujem 1 - 0 zo 0 recenzií