Lenovo TAB S8-50 59-427944

Intel Atom

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• všetko ok
    • asi po 10 min na nete cez 4G sa začína dosť prehrievať
  • , zakúpené v Magic Print s.r.o.

• Obraz
    • Celkové spracovanie
    • LTE
    • Dolby surround
    • Nič podstatné.

Tento tablet som už mal ale len wifi verziu a keďže som chcel niečo na sim kartu za dobrú cenu ale kvalitné tak voľba bola jasná.
    Za tie peniaze som nič lepšie a kvalitnejšie na trhu nenašiel a neľutujem.
    Obraz hd,zvuk vynikajúci.
    Stiahol som tri prehliadače a naraz som sťahoval tri hd filmy,do toho som spustil videoprehrávač na pozadie a prehliadal som internet...tablet to zvládol bez problémov.
    V balení je aj taký provizórny stojan ale stačí a tablet položený v ňom dobre poslúži aj ako rádio v kuchyni,poprípadne malý televízorík,lebo zvuk sa dá nastaviť na front surround a dobre ozvučí aj malú izbu.
    Doporučujem!

Tablet

Android 4.4 (KitKat)

Displej

Rozmery (uhlopriečka) 8" IPS

Rozlíšenie 1920 x 1200 ( 283 ppi )

Dotykový displej

• hlasne stereoreproduktory Dolby Audio
    • lahky iba 299gramov
    • ma tenke telo iba 7,9mm
    • 16GB úložný priestor
    • svižný chod systému na android 5.0.
    • velmi slaba batéria max 4 - 4.5h svietiaceho displeja a to len pri 30% jase - navyne je velmi žravy Intel procesor
    • displej pri malom jase raz za cas preblikne na trosku vyssi jas a vrati sa naspet
    • na displeji su aj pomlcky- pri nakloneni ich vydno
    • pomerne slaby fotak nato ze ma 8mpx, nastavim ukladanie na pametovku a ono si zase uklada na vnutornu pamet, pomale zaostrovanie, dakedy sa na fotke objavuje sivy pruh

Tablet som si kupoval na zaklade dobreho pomeru cena-výkon. Stal 140€ co neni vela ale ma pomerne dost chyb. Inak sa pouziva velmi dobre pouzivam ho asi 9 mesiacov.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• všetko ok
    • asi po 10 min na nete cez 4G sa začína dosť prehrievať
  • , zakúpené v Magic Print s.r.o.

• Obraz
    • Celkové spracovanie
    • LTE
    • Dolby surround
    • Nič podstatné.

Za tie peniaze som nič lepšie a kvalitnejšie na trhu nenašiel a neľutujem.
    Obraz hd,zvuk vynikajúci.
    Doporučujem!

• ostrý obraz, kvalitný zvuk z reproduktorov, cena....
    • škoda že som okrem nabíjačky nedostal žiadne iné príslušenstvo, slúchadlá by potešili...

celkovo je to veľmi dobrý tablet!

• Materiál
    • Usb OTG
    • Displej
    • 16 gb pamäť
    • 2 gb RAM
    • Zvuk s Dolby
    • Dosť dlho sa nabíja

Nemôžem sa zbaviť pocitu že držím v ruke Sony tablet,takmer identický dizajn aj materiál na dotyk identický...ale dobre sa drží a je ľahký.
    Podobných tabletov je na trhu kopec ale tento má niečo ozaj dobré...ZVUK!
    Dolby surround s detailne nastaviteľným ekvalizérom robí svoje a nie je to len marketingový ťahák...tablet skrátka hrá skvele.
    Na každonné používanie,sťaovanie hudby,filmov...a podobné "opičiarne" je ideálny.