Recenzie Lenovo Tab 4 10 Plus ZA2M0041CZ

Overené recenzie Lenovo Tab 4 10 Plus ZA2M0041CZ

Overený zákazník Lenovoonline

Pridané: 6. júla 2018

Zakúpený v Lenovoonline

• výkonný tablet zodpovedajúci konfigurácií

Overený zákazník lenovo-shop.sk

ras123

Pridané: 24. júna 2018

Zakúpený v lenovo-shop.sk

tenky, rychly, dostatocna kapacita, baterka vydrzi dostatocne dlho, moznost doplnit o 128GB SD

techguru.sk

Pridané: 16. apríla 2018

Lenovo TAB4 10 Plus recenzia tabletu - TechGuru.sk

Lenovo TAB4 10 Plus sa nám páčil najmä vďaka štíhlemu elegantnému dizajnu a perfektnému zvuku Dolby Atmos, ktorý vynikne hlavne pri sledovaní videa. Podchytí však aj všetky ostatné činnosti, ktoré by ste na ňom chceli robiť. Mimoriadne sa hodí na videohovory a zabezpečí aj tie bežné, hlasové, vďaka podpore vloženia SIM karty. Fotí obstojne, aj keď to nie je žiadny fenomén, no pri tablete to nie je až také dôležité. Páčil sa nám tiež výkon a štedro nastavené parametre, napríklad úložiska. Rezervu sme našli v basovej zložke zvuku reproduktorov, čo si ľahko vykompenzujete slúchadlami. Elegantná sklená zadná časť je zasa trochu šmykľavá, no celkovo ide o veľmi podarený model. Škoda, že nie je aj o čosi lacnejší.

Celá recenzia na techguru.sk