Lenovo Tab 2 A10-70 ZA000017BG

• - vyborny pomer vykon/cena
    • - obstojny zvuk
    • - pekny dizajn
    • - malo citlivy displej, obcas je potrebne kliknut viac krat

Dobra skusenost s podobnym produktom od Lenova sa mi po kupe tohto konkretneho modelu potvrdila.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Pre bežného užívateľa perfektný, zatiaľ som spokojný.
    • Krátky kábel USB. Iné výhrady zatiaľ nemám.

Pomer cena/výkon perfektný. Zatiaľ som s ním spokojný.

WiFi
Operačný systém
Android 4.4
Veľkosť pamäte
16 GB
Bluetooth
Veľkost RAM pamäte
2 GB

10" tablet Lenovo s nádherným displejom a veľmi solídnym výkonom • rozlíšenie 1920×1200 pixelov • IPS panel • až 10hodinová výdrž na nabitie • štvorjadrový procesor MediaTek 8165 s taktom 1,5 GHz • 2 GB RAM • vnútornú pamäť 16 GB • slot na microSD karty (max. 64 GB) • zadný fotoaparát 8 Mpx • predný fotoaparát 5 Mpx • Wi-Fi • GPS • Bluetooth 4.0 • stereo reproduktory Dolby Atmos • Android 4.4 KitKat • rozmery: 247 × 171 × 8,9 mm • hmotnosť 500 gramov Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Super tablet mám ho už rok a stale šlape ako nový,

Ok

• Za tie penize dobry
    • Nema slot na sim kartu

• - vyborny pomer vykon/cena
    • - obstojny zvuk
    • - pekny dizajn
    • - malo citlivy displej, obcas je potrebne kliknut viac krat

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Pre bežného užívateľa perfektný, zatiaľ som spokojný.
    • Krátky kábel USB. Iné výhrady zatiaľ nemám.

Pomer cena/výkon perfektný. Zatiaľ som s ním spokojný.

• zatiaľ som spokojná
  • , zakúpené v Andreashop Šaľa

• - spokojnost velka
    • - baterka vydrzi dlho
    • - dobry pomer cena vykon
    • - zatial nic
  • , zakúpené v Andrea Shop

• vynikajúci display, pre mňa, ktorá tablet využíva hlavne na pozeranie filmov, úplne dostačujúci. Ostatné je ešte v štádiu skúšania, zatiaľ je všetko ok, 2 GB ram ide ako má.. zatiaľ neseká, nemrzne.. Lenovo som ešte nemala, tak uvidím, ako dlho mi ostane toto nadšenie..
    • Zatiaľ nič..

v tejto cenovej relácii vynikajúci tablet, ľahký, dobre sa ovláda..

• Elegantný
    • pekné fotky
    • Spoľahlivý

Tento tablet mám už rok a som s ním veľmi spokojná.
    Zatiaľ ma pri každodennom používaní nesklamal.
    Odporúčam !!!!

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Objednala som ho na sirfovanie a filmy ked cestujem. Na to je idealny.

Spokojnost

dobrý tablet