Lenovo IdeaTab A7 59-434766

Veľkost RAM pamäte
1 GB

• , zakúpené v Alza.sk

• Výdrž batérie, rýchle reagovanie dotykovej plochy. Skvelý na prezeranie internetu a fotografií. Výborná cena a výkon. Som veľmi spokojná a určite ho odporúčam.
    • Neviem o ničom. Funguje na 100%. Snáď len, že k dokonalosti mu chýba zadná kamera, ale to sa dá prežiť.

Tablet som si kúpila hlavne kvôli internetu, keď som mimo domu a som s ním veľmi spokojná. Všetko funguje tak ako má. Všetky aplikácie sa dajú stiahnuť cez internet. Nemá problém napojiť sa na akékoľvek wifi (aj tie s ktorými som mala problém pripojiť sa cez mobil). Pamäť som si rozšírila SD kartou. Hodí sa na cestovanie, je ľahučký a akurát do ruky. Som veľmi spokojná s kúpou a určite odporúčam tento tablet aj ostatným.

• , zakúpené v Alza.sk

Za tú cenu niet čo riešiť, päťkový Android, GPS, málo predinštalovaných nezmyslov, do auta ako stvorené.

• , zakúpené v HEJ.sk

Bol to darček pre syna a myslím si, že on je maximálne spokojný.

Veľkost RAM pamäte
1 GB

Lenovo IdeaTab A7-10 je lacný tablet s kvalitným IPS displejom a ideálne uhlopriečkou, vďaka ktorej sa tablet pohodlne drží a prenáša. kompaktné telo pre ľahkú manipuláciu s tabletom

• Vydrz baterie
    • Vykon
    • Rozmery
    • Kvalitny IPS displej
    • Podpora SD kariet
    • Vela bloatwaru ( nechcene aplikacie, s rootom sa daju odinstalovat)

Tablet som si kupil kvoli parametrom a cene. Vyskusal som nejake hry ako GTA SA a ide bez problemov na vysokych detailoch. Ma velmi dobru vydrz baterie, s velkym zatazenim ho nabijam kazdy druhy den aj napriek nizkej kapacite 3450 mAh.

Dostal som ho na Vianoce a musim povedat ze je perfektny.
    Urcite vam ho odporucam!!

• , zakúpené v HEJ.sk

Bol to darček pre syna a myslím si, že on je maximálne spokojný.

• dizajn
    • prijemne drzanie
    • cena adekvatna kvalite
    • kolisave Wifi
    • pamat - jednoznacne doporucujem zvazit !

prijemne prekvapenie - pouzivam viac ako e-reader, kvalita zobrazovania v interiery - vyhovujuca , exterier - pri slniecku,zial nepostacujuca . Kolisave wifi - pri inej znacke tableta vidiet rozdiely ,ale treba mat na pamati - cena adekvatna kvalite.
    Pamat - v sucastnosti uz nepostacujuca ,z 8 po spusteni nezostane ani 5... Doporucenie - ak uvazujete o kupe a potrebujete kapacitu - 32 al. 16 microSD je urcite riesenie. Ak ste narocnejsi - nedoporucujem kupovat a vybrat si iny produkt jednoznacne so 16 .
    Celkovo - ako zakladny maly 7 tablet pre menej narocneho pouzivatela - vynikajuci .