Lenovo IdeaTab 3 ZA170171BG

• kvalita a prevedenie
    • Android 6.0
    • Slabý procesor
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• - Idealna velkost a svizny chod.
    • - USB port je OTG, moznost pripojit externe zariadenia ako klavesnicu ci USB kluc
    • - super stereo repro i ked ja preferujem BT sluchatka, ale ak chcu viaceri pozerat, zvuk z repro je dokonale postacujuci
    • - velmi malo bloatware (nepotrebnych aplikacii) je tam len to zakladne a clovek si naistaluje co chce co je super.
    • - Vynikajuci pomer cena/kvalita
    • Moznost profilov
    • Display nie je Oled, ale takych je velmi malo a v inej cenovej skupine. Ale okrem toho jas dispalaya sa da dobre regulovat a na moje potreby je vysoko postacujuci.
    • Nabijanie, mam pocit ze Lenovo produkty (mam aj lacnejsi Lenovo mobil) sa velmi dlho nabijaju a maju problemy s univerzalnymi nabijackami, jednoznacne nenechat uplne vybit a pouzivat bud pribalenu nabijacku alebo inteligetne nabijacky s dobrym (hrubsim) USB kablom
    • Mozno absencia Miracast
    • Tazko najst ochranny obal, temto tablet nie je main stream a preto sa clovek musi uspokojit s nejakym univerzalnym co nikdy nie je ono.

Dlho som vlastnil Asus tablety a vyskusal som Lenovo. Som prijemne prekvapeny co clovek dostane za primeranu cenu. Najviac mi vyhovuje OTG a malo predinstalovanych aplikacii.

• , zakúpené v TPD.sk

super možnosť profilov pre celú rodinu, hlavne pre deti, kvôli tomu som si ho vybral...

WiFi
Veľkost RAM pamäte
2 GB

Ocenenie

Produkt roku 2016 - Víťaz

Požičajte svoj tablet celej rodine, dokonca aj deťom, bez toho, aby ste sa museli vzdať vlastných nastavení. Tablet Tab3 8 obsahuje režim pre viacerých používateľov, takže si môžete svoje predvoľby jednoducho ponechať. Navyše obsahuje samostatný detský režim so zabezpečeným prehľadávaním webu a nástrojmi na obmedzenie prístupu, vďaka čomu môžu deti tablet bez problémov používať.

Vďaka adaptívnej technológii displeja vás z tabletu Tab3 8 nebudú bolieť oči. Zariadenie optimalizuje osvetlenie a kontrast podľa jednotlivých aktivít, napríklad čítania alebo pozerania videí. Dokonca obsahuje bezpečný režim, ktorý slúži na odstránenie modrého svetla, čím chráni deti a osoby s citlivým zrakom.

Dva dopredu smerujúce reproduktory s technológiou Dolby Atmos vás ohromia úchvatným zvukom, ktorý sa bude rozliehať všade naokolo.

Vďaka hmotnosti len 329 g môžete 8? tablet Tab3 8 prenášať a používať kedykoľvek a kdekoľvek. Okrem toho budete mať neustále pripojenie vďaka technológii WiFi a voliteľnej 4G. Zbaľte tablet do tašky a môžete vyraziť.

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• značka
    • kvalita a prevedenie
    • Android 6.0
    • Slabý procesor
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• - Idealna velkost a svizny chod.
    • - Vynikajuci pomer cena/kvalita
    • Moznost profilov
    • Mozno absencia Miracast

• , zakúpené v TPD.sk

• je to spratny celkom schopny cenovo dostupný tablet dobre či už pre hranie alebo ine veci
    • niekedy seka a slaba vydrž baterie

perfektný tablet na jednoduche veci horšie pri naročnejšich veciach viem o čom hovorim je to už môj 7 tablet

• , zakúpené v Andrea Shop

Tovar došiel neporuseny kuriér bol milý a som veľmi spokojná s tabletom

• , zakúpené v Lenovoonline

• Super
  • , zakúpené v AXDATA

Super

• dobrá cena

za tú cenu dobrý tablet

• Cenovo dostupný.

Som spokojný. Je to tablet pre dieťa. Ako rodič oceňujem, že mám možnosť aktivovať i rodičovský zámok a môžem nastaviť i dĺžku používania a čas kedy sa môže používať.

• 2 GB RAM/ 16 GB vnútorná pamäť
    • Quad Core MTK s frekvenciou 1,0 GHz

Nerozumiem tomu prečo má tento 8 palcový tablet použitý 1 GHz procesor, keď 7 palcová a 10 palcová verzia majú 1.3 GHz. Zdá sa mi to šetrenie na nesprávnom mieste.