Lenovo IdeaPad MiiX 80QL009BCK

HDMI
    Veľkost RAM pamäte
    4 GB
    Slot pre pamäťovú kartu

LENOVO IdeaPad Tablet Miix 700 Intel® Core™ M3-6Y30 (0,9 GHz) / 12" FHD+ IPS Multi-touch / Intel HD / RAM 4 GB / Disk 64 GB SSD / USB 3.0 / WL / BT / Win10 64-bit 80QL009BCK Predstavujeme vám zaujímavý 12-palcový tablet Miix 700 so systémom Windows 10, ktorý si vás získa vysokým výkonom zabezpečeným procesormi Intel Core rady M, praktickým stojanom, kvalitnou konektivitou a výdržou batérie až 9 hodín. To z neho robí skvele využiteľný stroj na prácu aj zabávu.

1zákazník odporúča produkt

• Možnosť použitia aj ako tablet aj ako čiastočná náhrada notebooku.
      • Pomerne rýchly procesor Intel Core M a SSD disk.
      • Žiadne pohyblivé súčiastky - HDD, či chladenie procesora.
      • Vysoké rozlíšenie displeja a pekný obraz (IPS).
      • Kovové telo zariadenia a stojan.
      • Klávesnica slúži zároveň ako ochranné púzdro.
      • Klávesnica sama pri priložení "zaskočí" na miesto vďaka magnetom.
      • Uvítal by som podsvietenú klávesnicu.
      • Vo windowse bolo potrebné vymazať mnoho programov a zakázať niektoré služby, aby sa zaplnenie pamäte RAM v nečinnom stave dostalo na prijateľnú úroveň.
      • Win10, ktorý užívateľov sleduje :-)

Tablet som kupoval manželke, ale často ho používam aj ja. V prvý týždeň predaja sme vystihli cenu 499 €, čo je pri použitom harware bezkonkurenčná cena. Všetky zariadenia s procesorom m3-6y30 a SSD diskom stoja okolo 700 € (momentálne už aj tento tablet). Výkon je postačujúci. Najmä po odinštalovaní zbytočných programov a zakázaní zbytočných služieb (http://www.blackviper.com/service-configurations/black-vipers-windows-10-service-configurations/). Taktiež odporúčam nastavenie Win10 tak, aby vás Microsoft/NSA nesledoval - obyčajné vypnutie v nastaveniach totiž nestačí (https://www.youtube.com/watch?v=dnhnBEiibUY). Taktiež odporúčam rýchly update ovládača Wifi karty, keďže po uspatí a prebudení ju Windows nevedel nájsť (http://www.intel.com/content/www/us/en/support/detect.html). Bol by som rád, keby som mal verziu s 3D kamerou r200, ale za tú cenu by to určite nešlo. Celkovo som s tabletom veľmi spokojný a múžem ho odporúčať.