iGET Smart S100

1 GB
Slot pre pamäťovú kartu
Akcelerometer (G-senzor)

• nie je

vyborny za tu cenu, na zakladne veci ako rozpravky, videa atd.
    kupovali sme pre dceru na cestovanie

Veľkost RAM pamäte
1 GB
Slot pre pamäťovú kartu
Akcelerometer (G-senzor)

iGET S100, SMART. Frekvencia procesora: 1,3 GHz, Typ procesoru: Allwinner, Model procesoru: A33. Vnútorná pamäť: 1 GB, Typ vnútornej pamäte: DDR3-SDRAM. Vnútorná kapacita pre ukladanie: 8 GB, Kompatibilné pamäťové karty: MicroSDHC, Maximálna veľkosť pamäťovej karty: 32 GB. Uhlopriečka displeja: 25,6 centimeter (10.1"), Rozlíšenie displeja: 1024 x 600 px, Dotyková technológia: Multi-dotykové. Rozlíšenie zadnej kamery: 2 MP, Rozlíšenie predného fotoaparátu: 0,3 MP

• nie je

vyborny za tu cenu, na zakladne veci ako rozpravky, videa atd.
    kupovali sme pre dceru na cestovanie

• este som nevyskusal lebo to je darcek na koniec juna

som spokojny

• Lacny tablet , nizka hmotnost (plast)
    • Otrasny display ( musis pozerat kolmo , inak sa menia farby, kontrasty) ten pomer 16:9 nie je prijemmy
    • Velmi pomaly system, odozva oproti napr alcaetel pixi 10 (ten somzabral ako alternatiu )

Tablet mal sluzit ako lacne TV do auta pre deti vzadu (nemal som poziadavky na rychlost atd) hlasitost OK, vydrz baterie Ok, kvalita prevedenia - zantu cenu su aj krajsie, kvalitnejsie.
    Tablet som mnusel vratit z dovodu velmi nekvalitneho displeju ( cakal somnekvalitu ale nie az takuto)

Zobaral som alcatel pixi 10 je o 20€ drahsi ale neporovnatlene kvalitnejsi, krajsi a to nehovorim o tomdespleji - nehra ale tak hlasno a dlhsie sa nabija

• , zakúpené v Alza.sk

• nízka cena
    • veľký display
    • OS android
    • mierne rušivo pôsobí rozléšenie 1024x600 (16:9). 16:10 je určite lepšie

dobre

• super cena, velmi lahka ovladatelnost, zatial ok
    • bateria slabsia, ale k tej cene pohoda

kvalita zodpoveda cene, je to ok, ked tam nainstalujete 32 GB kartu

vianočny darček

• , zakúpené v HEJ.sk

• Podla mna super za tie prachy

Nic

• pomer cena/výkon výborný
    • nemožnosť inštalovania aplikácií na sd kartu

som spokojný