iGet Smart G81

Rozlíšenie zadného fotoaparátu
2 Mpx
338 g

• , zakúpené v Gigastore

Rýchle nabíjanie, dobrý prehľad,dá sa z neho volať, internet paráda.

Super

• , zakúpené v Gigastore

dosial mi objednany tovar nedodali tak nemam co hodnotit tovar objednany od 28.7.2018 objednavka potvrdena a nic sa nedeje dosial tovar neposlali vcera som ich kontaktoval a zase nic zatial moj najhorsi nakup aky som zazil GigaStore velke sklamanie.

Operačný systém
Android 7.0
Veľkosť pamäte
8 GB
Rozlíšenie zadného fotoaparátu
2 Mpx
338 g

Tablet v sebe spája vysokú mieru mobility s veľkou úžitkovou hodnotou, kedy výrazne presahuje možnosti aj najväčších telefónov, ale stále si zachováva kompaktné rozmery. Tenký profil kovového tela z neho robia veľmi atraktívny tabliet. To všetko je podčiarknuté výraznou textúrou brúseného kovu zadného krytu. Že je pre vás mobilný telefón kvôli malým rozmerom na zábavu nedostatočný, ale zároveň chcete zariadenie, ktoré možno ľahko prenášať?

• , zakúpené v Gigastore

Rýchle nabíjanie, dobrý prehľad,dá sa z neho volať, internet paráda.

• Po prvej polhodine používania začal blikať displej ...

Super

• , zakúpené v Gigastore

Mám ho krátko, ale zatiaľ som spokojná. Je ľahký, dobre sa s ním manipuluje.

• , zakúpené v INGRAM

• pomer cena/vykon

Neviem

• Pre akurat ze display ma hlboke a pekne farby
    • Tablet je pomaly na vsetko sa caka clovek tukne a tablet sa spameta avykona operaciu. Malinke potvrdzovacie ikonky na ktore som musel niekolko.krat tukat. Malo penazi malo muziky
  • , zakúpené v INGRAM

• Dobrá cena
    • Systém je pomalší ale zodpovedá parametrom