Recenzie Huawei MediaPad M2 8.0 Wi-Fi 2GB/16GB

Produkt získal ocenenie

• Award
  • Award

(21 z 24 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie Huawei MediaPad M2 8.0 Wi-Fi 2GB/16GB

Ľudo

Pridané: 28. septembra 2017

• Dostatočná rýchlosť, skvelý

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 1. marca 2017

PRODUKT ROKU 2016

Finalista súťaže ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov

Celá recenzia na www.produktroku.sk

• o nicom neviem

Overený zákazník ABCvelkoobchod.sk

Pridané: 7. novembra 2016

Zakúpený v ABCvelkoobchod.sk

• zatiaľ som spokojná....

som spokojná, nemám žiadne výhrady

Pridané: 9. júla 2016

Overený zákazník DATART.sk

Pridané: 25. júna 2016

Zakúpený v DATART.sk

• Perfektny obraz. Rychly,. Chcel som 10 palcovy, ale tato 8.cka ho prekona.
  • Zatial nic

Spokojnosť

Overený zákazník MP3.sk

Pridané: 5. mája 2016

(Upravené 5. mája 2016)

Zakúpený v MP3.sk

• Jednoducho skvely
  • Ziadne

Za malo penazi vela muziky

andremitera.eu

Pridané: 14. apríla 2016

Huawei MediaPad M2: skvelý multimediálny spoločník - recenzia

Značka Huawei má za sebou úspešné obdobie v predaji svojich smartfónov. Okrem kvalitných a cenovo dostupných mobilov sa snaží nezaostávať ani na trhu s tabletmi. Huawei MediaPad M2 je zaujímavo vybavený tablet, ktorým sa firma Huawei pokúsi preraziť medzi silnou konkurenciou.

Celá recenzia na andremitera.eu

IngeK

Pridané: 29. marca 2016

• rýchly, nesaká
  • dobrá, ľahká manipulácia
  • display nie je ohraničený z každej strany čierny lemom
  • zatiaľ nič, jediné čo mi vadí, tak to je to, že neviem zohnať odolné puzdro na tablet

odporúčam, zatiaľ spokojnosť

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 29. februára 2016

PRODUKT ROKU 2015

Finalista súťaže ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Celá recenzia na www.produktroku.sk
Overený zákazník Alza.sk

Pridané: 13. januára 2016

Zakúpený v Alza.sk

• Dizajn
  • Rýchlosť
  • Výkon

určite odporúčam, je super.

Overený zákazník MobilPC

Pridané: 7. januára 2016

Zakúpený v MobilPC

Som veľmi spokojný.

Pridané: 3. januára 2016

(Upravené 3. januára 2016)

Zakúpený v HEJ.sk

Kvalitny zvuk, dobty pomer cea a kvalita. Skvele fungovanie original krytu.

www.pda.sk

Pridané: 11. decembra 2015

Recenzia - Huawei MediaPad M2

Ako som s tabletom Huawei MediaPad M2 spokojný? Musím povedať, že veľmi. Na telefonovanie som ho síce nepoužíval, predsa len mi prišlo troch adivné mať 8 palcov pri uchu. Ale čo sa týka čítania noviniek, či počúvania hudby nemám mu naozaj čo vytknúť. Tak isto pohodovo zvládal aj náročnejšie, a aj menej nuáročné hry. Takže, ak hladáte nejaký kvalitne spracovaný tablet, a nemusí to byť zrovna niečo od Applu, myslím, že Huawei MediaPad M2 vás rozhodne nesklame.

Celá recenzia na www.pda.sk
Overený zákazník zdomu.sk

Branislav Obert

Pridané: 14. novembra 2015

(Upravené 16. novembra 2015)

Zakúpený v zdomu.sk

• Full HD IPS displej
  • Vysoky vykon
  • Stereo reproduktory
  • Kovove telo
  • Pekny dizajn
  • OTG
  • Hlucna nabijacka
  • Absencia moznosti pridat viacerych uzivatelov zariadenia

Tento tablet ma milo prekvapil. Ponuka naozaj kvalitny full hd displej so sirokymi pozorovacimi uhlami. O vysoky vykon sa stara huaweiacky procesor Kirin 930. V antutu som mal opakovane skore 49 500 bodov. S grafickym vykonom je to trosku horsie. V 3d mark Ice Unlimited som dosiahol 12 300 bodov. Spracovanie tabletu je spickove. Nikde nic nevrzga a celkovo huaweiacky dizajn sa mi paci. Menu klasicke pre Huawei, bez hlavneho menu, vsetko je priamo na jednotlivych domovskych obrazovkach. Treba trochu casu, kym si to clovek ponastavuje tak ako mu to vyhovuje, ale nie je to nic hrozne.
Vytku mam len k hlucnej nabijacke. Mozno je to problem iba mojho balenia, ale este sa mi nestalo aby mi prekazal hluk z nabijacky, pretoze doteraz som, pri inych zariadeniach, takyto problem nemal. Osobne mi chyba moznost pridat dalsich uzivatelov tabletu (nie konta), tak ako to ma napr. Lenovo a mat tak poruke vzdy to spravne prostredie so svojimi nastaveniami a aplikaciami. Myslel som si, ze v androide 4.4. a vyssie to je uz standard. A mozno som len tuto funkciu nenasiel.
Tablet pouzivame viaceri a hlavne ako multimedialne zariadenie a na tieto ucely je to viac ako idealny tablet. Vrelo odporucam.

www.tabletstore.sk

Pridané: 5. októbra 2015

Aký je tablet Huawei MediaPad M2? Test tabletu na TabletStore.sk

Huawei MediaPad M2 je novinkou, ktorá v sebe skrýva obrovský potenciál. Neodolali sme a tento 8-palcový tablet s LTE sme vyskúšali. Naše dojmy z tohto tabletu si môžete prečítať v našom teste.

Celá recenzia na www.tabletstore.sk

www.pda.sk