GoClever Tab R83

• funkcie
    • nevieme naň zakúpit obal s klavesnicou

spokojnost

• Velmi dobry tablet, mam ho uz asi druhy tyzden a som s nim nad mieru spokojny
    • Trosku mi vadi, ze sa nanho tazko zhana nieake puzdro, tym ze ma 8" uhloprecku tak je vyber puzdier dost maly.

Myslim ze za tie peniaze dostanete vynikajuci tablet, vsetko mi ide plinulo, neseka to, proste vynikajuca vec, odporucam.

Typ procesora
Uhlopriečka displeja
8 palcov
Kapacita batérie
3800 mAh

8" tablet s IPS displejom • rozlíšenie 1024 × 768 pixelov • dvojjadrový procesor Rockchip RK3066 1,6 GHz • 1 GB RAM • vnútorná pamäť 8 GB • slot na microSD kartu (max. 32 GB) • zadný fotoaparát 2 Mpix • predný fotoaparát 0 , 3 Mpix • batéria s kapacitou 3800 mAh • WiFi • Bluetooth 4.0 • miniHDMI výstup • Android 4.1 Jelly Bean • hmotnosť 418 gramov Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Dizajn
    • DisplejDisplej
    • Slabá batéria
    • Slabý software (po mesiaci vám začne na ploché vyskakovať že aplikacia Android prestala pracovať)
    • Dlho sa nabija

Mám ho 6mesiacov a s toho sa mi už 5krát pokazil. Prvý krát som ho dál reklamovat a čakal som za ním mesiac. Za 15dni sa mi stalo to iste. Jednoduchý spôsob ako ho spojazdniť je ísť do recovery módu a tam ho surovo resetnuť.

• Vysoka poruchovost casti modelov, u niektorych az cca 500 pokazenych 190.
    • Problematicka reklamacia u znacky GoClever aj ked za jedna o vyrobnu vadu.

pozor na tuto znacku

• všetko

išiel mi mesiac a potom začal sekať a reštartovať. po dvoch mesiacoch sa už nedal zapnúť. dal som ho reklamovať.

• Všetko

Najhoršia kupa mojho zivota išiel jeden den

• 8 palcovy display
    • 1.6 Ghz procesor!
    • vobec sa neseka
    • vydrzi tyzden
    • nic

coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool tablet a este raz coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool vrelo odporucam

• , zakúpené v HEJ.sk

spokojnost

• Velmi dobry tablet, mam ho uz asi druhy tyzden a som s nim nad mieru spokojny

• Má toho dosť :-)
    • Nenabija cez USB R83.2
    • Má troška problém s prebudzanim zo spánku
    • Dotik piatich prstov zoberie ale nedokáže spracovať preskakuje A nerovnomerne kreslí (môže to robiť aj fólia mám originálnu)
    • Dlhé nabíjanie
    • Sa aj troška zohrieva

Tak za tú cenu je to asi V pohode aj keď som premýšľal či ho vrátim ale za toľko peňazí s takým hardverom nekúpim nič A na te chybičky sa dá zvyknúť A prehliadnuť aj keď by som privítal aktualizáciu aby vyriešila te drobnosti

• + predinstalovane aplikacie
    • + android 4.1.1
    • + USB host / OTG, vratane kabla v baleni
    • + displej 4:3
    • - slabsia baterka
    • - nema hmatovu odozvu pri pisani

Sikovny tablet - vhodna velkost na pisanie palcami na rukach = pohodlne drzanie

Pre mna je najvacsou vyhodou nativna podpora OTG USB vstupu (v baleni je aj dodavany kablik - redukcia).

Je teda mozne okamzite pripojit USB flash pamatovy disk a prehravat z neho subory a dokonca si tablet poradil aj s pripojenim 500GB externeho USB 2,5´´ disku Samsung a dokaze z neho priamo prehravat filmy.

Okrem toho je mozne tablet nabijat cez USB konektor - to sa hodi na cestach - netreba specialnu nabijacku do auta.

Celkovo - tento tablet je vyborna volba pre:
    * pouzivanie externeho prislusenstva (flash disky, USB disky)
    * prehravanie filmov (cez HDMI na velkej telke)
    * pisanie textu (format 4:3 = pohodlne sa drzi v rukach)
    * cestovanie (nabijanie cez USB)