GoClever TAB A73

Operačný systém
Android 4.0

• za tu cenu neni o com
    • mala som tam uz od kupy androida 4, co ma celkom potesilo kedze neviem ako by som to instalovala
    • slaba vydrz baterky - tak 4 hodky max pri zapnutom wifi, pri hre(solitare) tak 5-6 hodin, pouzivanie task killera ale celkom pomaha
    • niekedy trosku spomalene reakcie - ale nic tragicke
    • po prvom nabiti zhasol a pol dna nic iba cierna obrazovka, teraz ale uz ide...asi

tablet som chcela len na citanie knih, hranie jednoduchych hier, surfovanie po nete, v case nudze raz za rok daky ten film a na to mi staci bohate :)

• , zakúpené v HEJ.sk

• očakáviania boli väčšie ako skutočný výkon a použiteľnosť tovaru

za málo peňazí málo muziky

• , zakúpené v HEJ.sk

• Za tú cenu nie je o čom ;-) Fajn parametre.

Som spokojný

Operačný systém
Android 4.0

Plnohodnotný multimediálny zážitok s výkonným tabletom! Užite si maximálny výkon a neopakovateľné multimediálne zážitky na tablete GoClever TAB A73. Napriek svojim rozmerom je tento tablet veľmi svižný a je vybavený veľkým kapacitným displejom s dotykovým ovládaním a G-senzorom. Ten umožňuje používať tablet ako herný ovládač, ktorý natočíte a rozloženie stránky sa zmení z vertikálneho na horizontálne. Procesory Cortex sa používajú v aplikáciách náročných na výpočtový výkon Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

4zákazníci neodporúčajú produkt

super

• Lahky maly a vcelku vykonny
    • Bez launcheru sa mi zdal strasne pomaly ale stiahol som si apex launcher a bolo to 10x lepsie
    • Velmi pomaly internet
    • Zle pozorovacie uhly
    • S tim to cipom je velmi malo hier kompatibilne

Uz by som si ho 2x nekupil su aj lepsie tablety za minimalne vedsiu cenu. Napr nejaky ten prestigio

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Napájanie USB
    • Malá hmotnosť
    • Pekný vzhľad
    • Dobrá výdrž barérie
    • Pripájanie k televízoru
    • V príslušenstve chýbajú slúchadlá a puzdro
    • Slabá kamera
    • Chýba Bluetooth

Výborný tablet, nedávno som ho zakúpila, nemá chybu.
    Odporučam, ľahké a zrozumiteľné ovládanie, možnosť zakúpenia pamäťovej karty, a najviac ma potešilo, že balenie obsahuje aj prípijku na uSb, takže aj napriekt malej (... ja mám 4 GB, ale nemestí sa mi viac ako 3 filmy) pamäti si môžete pozereť filmy a hudbu s usb kľúča.
    Má pekný dizajn, je ľahký, tenký a oceňujem dobrú kvalitu displeja. Má aj zablokovanie/odblokovanie, čo je veľmi užitočné. Prekvapí aplikáciami v ňom, ja si každé ráno cez neho čítam noviny a najnovšie knihy.
    Pripojenie na Wi-fi je rýchle, chytá dobrý signál a jendoducho sa s ním pracuje. Nainštalované sú už Angry birds, Facebook, Youtube a AdobeFlash, čo umožnuje hrávať hry aj cez internet, napríklad na superhrách, bol v ňom aj Skype.
    Dá sa na ňom nastaviť aj Slovenčina, ale aj mnoho iných jazykov.
    Je úžašná aj možnosť pripojenia tabletu k televízoru a porezanie HD filmov, hranie hier cez telku (na televízori vidíš cestu a tablet krútiš ako volant, napríklad).
    Za tú cenu nekúpite ani mobil vybavený Androidom. Tento tablet sa vyrovná aj tým oveľa drahším, niektoré možno dokonca aj predbehne v kvalite... Paráda,...

• jednoznacne cena
    • USB, HDMI, 3,5mm jack, slot na microSD
    • najviac mi chyba GPS
    • rozlisenie displeja

Pri minusoch si treba samozrejme uvedomit cenu tabletu, napr. pre moje potreby mi vyhovuje. Vacsinou mam k dispozicii PC, takze ho pouzivam skor len ako doplnok. Bateria vydrzi cca 5 hodin. Neseka, reaguje dobre (toho som sa pri kupe bal najviac). Cez redukciu sa da pripojit aj USB kluc. Po cca 2 mesiacoch sa mi stalo, ze sa mi par krat nedal zapnut, a nakoniec skolaboval system, ale po tovarenskych nastaveniach zatial funguje v poriadku.

Za tu cenu je to rozhodne super kusok, treba si ale naozaj zvazit na co ho chcete pouzivat. Tablet sa tazko hodnoti, ma vela minusov, ale tie su vzhladom k cene pochopitelne.

• je to shit

good

• trocha pomalý internet :/
    • fotoaparát iba spredu

Som s týmto Gocleverom veľmi spokojný. Výdrž batérie výborná, vlastne všetko je na dobrej úrovni, jediné, čo by som vytkol, je akurát fotoaparát, ktorý je len spredu. Ale zo všetkým som maximálne spokojný. Odporúčal by som tento produkt každému kto si chce kúpiť lacný a kvalitný tablet.

• all
    • No

urcite si ho kupim

• za tu cenu neni o com
    • niekedy trosku spomalene reakcie - ale nic tragicke

nie je velmi dobri ale da sa