GoClever Insignia 800

Slot pre pamäťovú kartu
Kapacita batérie
4300 mAh

• Pomer cena/výkon, IPS
    • flaky v strede displeja(postupne miznú hlavne keď sa zariadenie používa)

Na čitanie kníh a občasné surfovanie po nete fajn, akurát win 8.1 v desktop móde nie je zrovna pre dotykové zariadenia (nepoznám os dobre možno zmenou nastavení vyladím postupne)

• windows 8,1
    • pomer kvalita cena
    • pri pripojeni klávesnice a myši dokáže obstojne nahradiť pc
    • bez problemov zvláda cez rozbočovač aj viacej usb zariadení vdaka OTG káblu ktorý je súčastou balenia
    • zvláda aj 1TB externý disk bez problemov
    • dobre spracované plasty
    • 1GB ram je neskutočne málo,spomaluje a obmedzuje to dosť spustene aplikácie
    • slaba nabíjačka čo dosť predlžuje celkove nabíjanie
    • nič dalšie nakoľko som vedel do čoho idem

Tablet s windowsom za cenu 69 € no nekupto....Ak by ma neoslovil bol som pripravený posunuť ho dalej detom ale už pri prvom kontakte s ním som ostal prekvapený spracovaním aj výkonom ....Pomer cena kvalita neskutočne prevyšuje očakávania no má aj svoje muchy a to len 1GB ramka čo mu uberá pár bodov.Prehrávanie videa je bezproblemové ....pekny obraz a obstojný zvuk.Hry som netestoval ale vdaka spomínanej ram bude pri lepších hrách určite problem

• Windows 8.1
    • svižný
    • slabšia výdrž batérie

Zatiaľ ho mám krátko, no na účely pre ktoré bol zakúpený úplne postačí. Pre nenáročného uživateľa je dobrý, až na tú batériu.

Operačný systém
Bluetooth
Slot pre pamäťovú kartu
Kapacita batérie
4300 mAh

8" tablet s plnohodnotným systémom Windows 8.1 • rozlíšenie 1280 × 800 pixelov • IPS panel • štvorjadrový procesor Intel Atom Z3735E 1,33 GHz • 1 GB RAM • vnútorná pamäť 16 GB • slot na microSD kartu (max. 64 GB) • zadné fotoaparát 5 Mpix • predný fotoaparát 2 Mpix • batéria s kapacitou 4800 mAh (cca 6 až 8 hodín výdrže) • WiFi • Bluetooth 4.0 • hmotnosť 350 gramov Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Pomer cena/výkon, IPS
    • flaky v strede displeja(postupne miznú hlavne keď sa zariadenie používa)

• windows 8.1
    • ram

kupil som si ho pred 2 tyzdnami a je perfekny ale ..nechce mi ho nabit mam furt 19%baterie a kupoval som ho cez internet mall.sk skusil som aj druhu nabijacku a nic

• windows 8,1

• Windows 8.1
    • svižný
    • slabšia výdrž batérie

• windows 8.1 :D
    • páči sa mi, je skvelý.
    • Mohla byť väčšia kapacita pamäte .. :)

Je tablet v Slovenčine alebo Češtine?

• windows 8,1 preto je tam možné pripojit na rozdiel od androidu čokolvek čo aj k bežnému počítaču
    • škoda že nemá HDMI výstup

dobrý výrobok zatial ide všetko bez problémov
    mal som aj androida pocketbook surfpad2 ale tam neboli také možnosti ako tu

Ok

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• Parametre

Zatiaľ všetko ok nemám ho ešte vyskúšaní.

• Sikovny
    • nie je v slovencine, alebo v cestine
    • trochu mensia kapacita pamate, ale tomu zodpoveda cena.

Celkovo fajn :)

• Pomer cena vykon. Kupeny pre 9 rocne dieta. Win 8 32 bit.
    • nic

Vrelo odporucam.Dobre na ucenie sa pracovat s pocitacom vo windovsackom prostredi pre deti.Kvalitne spracovanie,rychle odozvy na displeji,dlha vydrz baterie.Ine znacky s rovnakymi parametrami su o poznanie drahsie. Splna svoj ucel.