Asus ZenPad Z380M-6L017A

Typ procesora
MediaTek MT8163
Veľkosť pamäte
16 GB

Kúpila som na doporučenie od užívateľa, na základe ceny a a pre moje účely.
    Odporúčam tento výrobok, podľa toho, čo všetko zákazník v tablete potrebuje používať.
    Tablet je elegantný, má vyššiu (16 GB pamäť ), oproti môjmu predchádzajúcemu tabletu.Mám väčšiu možnosť pre stiahnutie aplikácií.
    Dobre reaguje, pracuje sa mi s ním dobre.
    Prijala by som podrobnejší manuál na papieri, pre nás 70ročných a viac ročných. Ešte som všetko ,čo tablet dokáže, nezistila.
    Bol by vítaný odkaz, adresa , kde získam podrobný manuál.Ušetrila by som čas hľadaním.na web stránkach, alebo You Tube.

Operačný systém
Android 6.0
Typ procesora
MediaTek MT8163
Veľkosť pamäte
16 GB

tablet s Wi-Fi • 8" IPS displej • rozlíšenie 1280×800 px • štvorjadrový procesor • 2 GB RAM • interná pamäť 16 GB • micro SD až do 128 GB • zadný fotoaparát 5 Mpx • predný fotoaparát 2 Mpx • micro USB • GPS • Bluetooth 4.0 • operačný systém Android Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

1zákazník odporúča produkt

Kúpila som na doporučenie od užívateľa, na základe ceny a a pre moje účely.
    Dobre reaguje, pracuje sa mi s ním dobre.