Asus T100TAM-BING-DK014B

• V Celku rychly
    • tichy
    • neprehrieva sa
    • dlha vydrz baterie
    • iba 64GB eMMC (stale lepsie ako 32GB varianta)
    • obcasna nepresnost dotykov

Rozumny pomer cena/vykon. Hladal som studentsky svizny 2v1 s dlhou vydrzou baterie okolo 350e. Z toho co som nasiel sa mi najviac pozdaval prave tento. Akurat mohli sem hodit prave SSD nie eMMC pamat - rychlost citania a zapisu 80 MB/s (aj novsie HDD su rychlejsie) ale inak spokojnost

• velkost tak akurat
    • office
    • mohol mat par gramov menej
    • nema gps
    • nema fotak vzadu, len prednu kameru
    • su aj dalsie nedostatky ale tie sa tykaju win nie hardware

prodkukt je dobra kupa, ak potrebujete mini prenosny ntb na cesty s ktorym sa da plnohodnotne pracovat. doma ho vacsinou pouzivam ako tablet. takto mam aj pracu aj zabavu v jednom.
    trackpad mi nie celkom vyhovuje, ma len dolne tlacidla.

• , zakúpené v HEJ.sk

Uhlopriečka displeja
10.1 palcov

ASUS Transformer book T100TAM Z3775, Win8.1, šedý

PN kód:  T100TAM-BING-DK014B

ASUS Transformer Book T100 je krásny a veľmi ľahko prenosný notebook, ktorý je možné používať aj ako 10,1 "tablet so systémom Windows. Stačí odpojiť displej a máte k dispozícii tabliet pre prácu a

• V Celku rychly
    • tichy
    • neprehrieva sa
    • dlha vydrz baterie
    • iba 64GB eMMC (stale lepsie ako 32GB varianta)
    • obcasna nepresnost dotykov

• velkost tak akurat
    • office
    • mohol mat par gramov menej
    • nema gps
    • nema fotak vzadu, len prednu kameru
    • su aj dalsie nedostatky ale tie sa tykaju win nie hardware

trackpad mi nie celkom vyhovuje, ma len dolne tlacidla.

• , zakúpené v HEJ.sk

Super žiadne výhrady :-)

• , zakúpené v EDIS

• kvalita spracovania, variabilita, mobilita, kombinovate+lnos5
    • napájací kábel trčí z boku "displeja"

dobré technické parametre

• , zakúpené v EDIS

• Tablet (alebo netbook?) je nabehnutý 15 sekún po stlačení vypínača, v režime len tablet mi vydržal 12,5 hodiny surfovania a pozerania filmov, v režime netbook (klávesnica s harddiskom) vydrží aj cez 11 hodín.
    • Pomer kvalita/cena je výborná.
    • Do klávesnice by sa zmestilo aj viac USB portov.
    • Licencia Office je len na jeden rok.

Presne čo som chcel a očakával, som dostal. Nastavil som si bootovanie do desktopu, nainštaloval Classic shell a skutočne som veľmi spokojný. Tablet (alebo netbook?) je nabehnutý 15 sekún po stlačení vypínača, v režime len tablet mi vydržal 12,5 hodiny surfovania a pozerania filmov, v režime netbook (klávesnica s harddiskom) vydrží aj cez 11 hodín. Harddisk v klávesnici sa dá odpojiť cez "Bezpečné odstránenie harvéru", pričom ale klávesnica a USB v nej sú stále funkčné.
    Fungujú na ňom bez problémov aj staršie hry (skúšal som teda len NFS Underground 2 a Most wanded) na najvyšších detailoch.