Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia Apple iPad Air 2 Wi-Fi 16GB MGL12FD/A

Popis produktu

Nový iPad Air bol navrhovaný ako zariadenie, ktoré má byť plné protichodných požiadaviek - vytvoriť zariadenie, ktoré je nesmierne výkonné, ale tak tenké a ľahké, že takmer zabudnete, že ho tu máte. Prístroj, ktorý vám pomôže robiť úžasné veci a to kdekoľvek. iPad Air 2 je všetko. A ešte niečo navyše. Nie je to len tenší displej. Je to lepší displej!

 

Ak chcete vytvoriť úžasne tenkú siluetu iPadu Air 2, začali sme s prepracovaním displeja Retina, spojením troch vrstiev displeja do jednej. Nielenže to spravilo displej tenším, ale aj lepším, so živšími farbami a väčším kontrastom. Potom sme pridali antireflexnú vrstvu, takže iPad Air 2 má najmenej odleskov spomedzi všetkých tabletov na svete.

 

Masívny výkon. Vo svojej najminimalistickejšej podobe.
S novým čipom A8X prináša 2,5 násobné zvýšenie grafického výkonu a 40% nárast výkonu oproti predchádzajúcej generácii iPadu Air. Prináša Vám prepracovanú a detailnú grafiku a vizuálne efekty. Je o 18 % tenší ako predchádzajúce generácie iPadov. iPad Air 2 je tak výkonný, ako väčšina osobných počítačov. A8X je energeticky šetrný, takže si naďalej môžete užívať 10-hodinovú životnosť batérie, ktorá vám umožní pracovať, hrať, surfovať a nakupovať po celý deň.

 

iPad 2 Air je dodávaný s našou pokrokovou technológiou Touch ID. Tá Vám ponúka novú úroveň zabezpečenia, pretože používate najdokonalejšie heslo - Váš odtlačok prsta. Môžete ním okamžite odomykať, bezpečne nakupovať v iTunes a App Store a s iOS8 teraz omnoho viac.

 

Dve úžasné kamery. Inteligentne zamaskované ako iPad
Nová kamera iSight je náš najlepší fotoaparát v iPade vôbec, pokročilé optiky, vylepšený snímač a výkonný Applom-navrhnutý procesor obrazového signálu. K dispozícii sú nové funkcie, ako panoráma, časozberné videá, slo-mo, sériové snímanie a režim časovač. Predná FaceTime HD kamera bola upravená tiež s vylepšeným snímačom a väčším množstvom pixelov pre ešte lepší výkon pri nízkom osvetlení. Výsledkom? Všetky vaše fotografie, videá, video hovory a selfies - vyzerajú neuveriteľne.

 

Rýchlejšie Wi-Fi. Dobré veci prichádzajú k tým, ktorí nečakajú.
Wi-Fi na iPad Air 2 je veľmi jednoduché - viac ako dvakrát rýchlejšie ako predchádzajúca generácia - a tak sťahovanie filmov a streamovanie videa zaberie menej času. A model Wi-Fi + Cellular je vybavený rýchlejšou a pokročilejšou bezdrôtovou technológiou 2 generácie.

 

iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote sú teraz zadarmo. Aplikácie nájdete v App Store a sú perfektne optimalizované, pre najpokročilejší mobilný operačný systém iOS 8.

Recenzie Apple iPad Air 2 Wi-Fi 16GB MGL12FD/A (6)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca ? Apple opraviť
Operačný systém ? iOS opraviť
Veľkosť pamäte ? 16 GB opraviť
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 8 Mpx opraviť
Typ procesora Apple A8 opraviť
Hmotnosť 437 g opraviť

Požadované vlastnosti

WiFi ? áno opraviť
Bluetooth ? áno opraviť
GPS ? nie opraviť
Gyroskopický senzor áno opraviť
Akcelerometer (G-senzor) áno opraviť

Pamäť

Veľkost RAM pamäte ? 2 GB opraviť

Displej

Uhlopriečka displeja ? 9.7 palce opraviť
Rozlíšenie displeja ? 2048 x 1536 pixelů opraviť
Typ displeja IPS opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.