Samsung Galaxy Tab SM-T3100ZWAXEZ

Veľkosť pamäte
16 GB

• , zakúpené v DOMOSS

• Rychly, zatial vsetko ok

Stavil som na Samsung, lebo doteraz som s touto znackou nemal problem. Dufam, ze ma nesklame.

Dobra cena

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Bol to darček uživatel je spokojný.

Bol mi doporučený.

Android 4.2
Veľkosť pamäte
16 GB

Popis cena je vrátane 0% DPH záruka 24 mesiacov telefón je voľný na všetkých operátorov menu v slovenskom jazyku

Samsung Galaxy Tab 3 8.0 WiFi White (SM-T3100)

Majte svoj digitálny svet stále so sebou, či už sa budete pohybovať kdekoľvek. Tablet ponúkne za veľmi zaujímavú cenu 8 "displej s rozlíšením 1280 × 800 bodov. Komunikáciu s priateľmi a rodinou obohatíte o váš tvár vďaka webkamere. Vďaka operačnému systému Google Android 4.2 Jelly Bean získate prístup k hernému portálu Google Play, kde môžete nájsť tisíce aplikácií a hier, ktorých počet neustále narastá a väčšina je dokonca úplne zadarmo. Systém prešiel od prvých verzií mnohých vylepšeniami a optimalizáciami, takže práca s ním je veľmi rýchla a bezproblémová.

Najlepšie prenositeľnosť vo svojej triede

Rozmery tohto mimoriadne tenkého tabletu boli navrhnuté tak, aby umožňovali najlepšie uchopenie a pohodlné používanie, tak aby ste si tento tablet mohli bez obáv brať kamkoľvek so sebou. Vďaka užšiemu rámčeku poskytuje obrazovka maximálny priestor pre vašu zábavu. Praktická, vždy pripravená funkčné hardvérové tlačidlá zase ponúkajú pohodlný zážitok ako pri používaní chytrého telefónu.

Dokonalý multimediálny zážitok

Tento tablet ponúka všetko potrebné k tomu, aby ste si mohli vychutnávať svoje zážitky z multimédií. Režim čítania automaticky nastaví optimálne parametre zobrazenia, čím zabraňuje únave očí pri dlhšom čítaní. Aby bolo používanie viacerých aplikácií súčasne ešte jednoduchšie, je vám k dispozícii duálne zobrazenie, v ktorom je možné spustiť dve aplikácie súčasne. Vďaka funkcii Pop-up Video zvládnete drobné úlohy počas sledovania filmu. Video sa zobrazí v malom okne, takže vám neunikne žiadna scéna aj pri práci.

Vyšší výkon s úžasnými funkciami

Vďaka výkonnému dvojjadrovému procesoru s frekvenciou 1,5 GHz a pamäť RAM s bohatou kapacitou 1,5 GB si nevšimnete žiadne oneskorenia. Pre maximálny zážitok z vysokého výkonu, je k dispozícii displej s rozlíšením WXGA, strhujúcimi farbami a krištáľovou čistotou. Technológia Samsung Sound Alive a Dolby Surround vytvárajú špičkový zvuk s čistými dialógmi a konzistentné úrovní hlasitosti.

Parametre a špecifikácia:

Google Android

Verzia operačného systému

Android 4.2 (Jelly Bean)

Úhlopříčka displeje 8 " (20,32 cm)

Typ dotykového displeja

Kapacitný

Rozlíšenie 1280 × 800

Veľkosť úložiska 16 GB

Operačná pamäť 1 536 MB (1,5 GB)

Počet jadier procesoru 2×

Rozlíšenie fotoaparátu 5 Mpx

Rozlíšenie druhého fotoaparátu 1,3 Mpx

Pamäť

Veľkosť úložiska 16 GB

Operačná pamäť 1 536 MB (1,5 GB)

Typ interného úložiska

Flash

Slot pre pamäťovú kartu

Micro SDHC

Maximálna veľkosť pamäťovej karty 32 GB (32 768 MB)

Procesor

Výdrž

Maximálna výdrž batérie 11 h

Čierna

Rozmery

Šírka 209,8 mm (20,98 cm)

Výška 123,8 mm (12,38 cm)

Hĺbka 7,4 mm (0,74 cm)

Hmotnosť 314 g (0,31 kg)

• , zakúpené v DOMOSS

• Rychly, zatial vsetko ok

Dobra cena

• , zakúpené v MobilPC.sk

• Bol to darček uživatel je spokojný.

Bol mi doporučený.

• , zakúpené v MobilPC.sk

zatiaľ nie sú žiadne negatíva...som maximálne spokojná...

• je pekný
    • je dosť veľký
    • má celkom dobrú pamät
    • má slabý foťák
    • čakala som väčší

veľmi sa dobre na ňom robí a je veľmi super ;) odporúčam :)

• , zakúpené v Alza.sk

• Som s ním veľmi spokojná

Je tenký a šikovný, ľahko ovládatelný

• tenký a ľahký
    • výkonný
    • neseká

Super tablet, neseká, je výkonný, aj náročné hry idú bez problémov.

Spokojnost

• , zakúpené v oconline.sk