Samsung Galaxy Tab SM-T110NDWAXEZ

Výdrž batérie
8 hodin
Kapacita batérie
3600 mAh

Výkonný, prenosný a veľmi tenký - Taký je najnovší tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite. Technici firmy vyhoveli požiadavkám fanúšikov pôvodného tabletu a v novom zariadení dokázali zmeniť všetko dôležité, O čo si žiadali. Jednoduchý dizajn zaujme hardvérovým tlačidlom "domov" aj skvele spracovanú ergonómiou. 7 "dotyková obrazovka má rozlíšenie 1024 x 600 bodov (WSVGA). Hrúbka zariadenie je menšia než centimeter, Napriek tomu nechýba dvojjadrový procesor a jeho batérie vydrží až 200 hodín prevádzky.

Vychutnávajte si multimédiá s dvojjadrovým procesorom o frekvencii 1,2 GHz. Vaše hry aj filmy teraz pobeží celkom plynule. Zadná 2MPx fotoaparát je vybavený inteligentnými funkciami pre úpravu fotografií a zdieľanie. Ukladať fotografie a ďalšie dáta do cloudu vám umožní praktická technológie Samsung Link. Vďaka nej si navyše budete môcť prezerať svoje najdrahšie spomienky aj z iných zariadení, akou sú kompatibilné televízory, mobilné telefóny či počítače.

Úložisko na službe Dropbox vám navyše zaistí, že budete mať svoje dáta k dispozícii úplne všade. Pripojte sa pomocou Wi-Fi siete a všetky informácie máte jednoducho na dosah. Samozrejmosťou sú desaťtisíce dostupných Android aplikácií, S ktorými váš tablet môžete využiť na maximum. S hmotnosťou púhych 310 gramov sa Samsung Galaxy Tab3 7.0 Lite ľahko stane vaším každodenným spoločníkom.

Operačný systém  Google Android
Verzia operačného systému  Android 4.2 (Jelly Bean)
Rozlíšenie  1024 × 600
Technológia displeja  TFT
Funkcia  Wi-Fi, BlueTooth, GPS, Kancelárske aplikácie
Počet jadier procesoru  2×
Maximálna výdrž batérie  200 h
Hmotnosť  310 g (0,31 kg)
Senzory  Pohybový senzor
Fotoaparát
Rozlíšenie fotoaparátu  2 Mpx
Pamäť
Veľkosť úložiska  8 GB
Operačná pamäť  1 024 MB (1 GB)
Typ interného úložiska  Flash
Slot pre pamäťovú kartu  SDHC
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  32 GB (32 768 MB)
Procesor
Frekvencia procesoru  1,2 GHz
Počet jadier procesoru  2×

• fajn fotak
    • tosicka menej mozosti pri internete

je super

• pekny dizajn
    • svizny
    • neseka sa
    • dobra znacka
    • celkom dobra cena na ten vykon
    • pomerne dobra vydz baterie
    • dobry reproduktor ( hlasity a cisty zvuk )
    • dobry dotyk - fajn reaguje
    • nema blesk
    • nema prednu kamerku
    • zadny fotak by mohol byt lepsi

fajn tablet za dobru cenu, pekny, svizny, zatial bez ziadnych problemov, zatial mi ide vsetko na nom, aj vydrz baterie je fajn, samozrejme ked sa nehrate na nom od rana do vecera.

Opäť sa to príliš nikde nespomína, tak to sem napíšem aby ste si kúpu dobre rozmysleli. Galaxy Tab 3 Lite nepodporuje pripojenie s klávesnicou. K tomuto tabletu nie je možné pripojiť klávesnicu cez microUSB a dokonca ani cez Bluetooth.

Skúšal som k tomuto tabletu pripojiť 6 rôznych klávesníc (bluetooth a aj microUSB) a nič. Dobre si to teda rozmyslite. Za túto cenu je možné zohnať rozhodne aj lepšie tablety, toto je tak "osekaný" tablet, že to snáď nezachráni ani značka.

• Za ten peniaz nemám výhrady samsung je kvalitná značka

Super tablet kúpený za 95€

zatiaľ OK

• Pekne sa hádže s 5 poschodia
    • Bum padne s posteli a je po ňom
    • Furt som s tým mal problém
    • Aj môj kamarát čo má Tablet o 100 euro lacnejší ho má s lepším dysplayom

Kúpil som ho kvôli tomu že so samsungom mám dobré skúsenosti ale toto... bol som na poschodovej posteli malej a on padne a už nejde! ale to sa mi stalo s mojim mobilom tiež so samsungom a nič sa mu nestalo. Tak som ho chitil a s 5 poschodie som ho vyhodil. Môj kamarát má tablet o 100 lacnejší požičal som si ho a stej istej výšky som ho niekolko krát zhodil a tabletu nič! ani dysplay nemal poškriabaný jedná sa o tento tablet: Colorovo CityTab Lite 7. so samsungom som neskončil ale prekvapilo ma to. a ponaučenie je podla mna taketo: ked je to drahe a je to značka ako apple alebo samsung nemusí to byt najlepsie. a ten tablet ked sa my znicil vlastnil som ho len 16 dní!

• Samsung Galaxy Tab 3 Lite je prvým tohtoročným tabletom z dielne Samsung. Jedná sa pritom o tablet zo série low-cost zar...

Zobraziť celú recenziu na samsungmagazine.eu

• rychli
    • nic