LG G-Pad V500

• , zakúpené v ocKošice.sk

Vcelku som spokojny, mohol mat aktualizaciu aspon na lollipop

• Prístupná cena k výkonu
    • Zatiaľ nič

Kvalitný display. Som spokojný.

• - po dvoch týždňoch zhruba som zatiaľ nenašiel slabinu
    • - procesor a ram stíhajú, žiadne sekanie, všetko beží plynule
    • - 8.3 palca nie je ani málo ani veľa, dobre sa drží v rukách
    • - snáď len niekoľkokrát spomenuté reproduktory, pre mňa však nepodstatné, na všetko používam slúchadlá

- príjemný tablet, osobne som mal skúsenosti len s google Nexus 10, LG G Gpad ponúka podobný takt procesoru a ramku, o niečo menšie je rozlíšenie ale pri menšom displeji to nie je rozoznatelné a splnil presne to, čo som očakával, som spokojný.

Typ procesora
ARM Cortex A7

Bezkonkurenčný displej

Tablet LG G Pad 8.3 prináša obrovské rozlíšenie veľmi kvalitného IPS displeja, chráneného tvrdeným sklom, a vysoký výkon vhodný aj pre hranie hier. Predstavuje to najlepšie od Google a LG , spojenie najmodernejšieho softvéru od spoločnosti Google a špičkového hardvéru od spoločnosti LG.

Skvelé vlastnosti za skvelú cenu

Tento tablet so štvorjadrovým procesorom prináša špičkovú multimediálnu zábavu a nabíjaciu batériu s vysokou kapacitou pre dlhú nerušenú prácu na prístroji. Je vybavený tvrdeným sklom IPS displeja s širokými pozorovacími uhlami 178 ° a tenkým rámčekom pre jednoduché ovládanie, má hrúbku len 8,2 mm a hmotnosť len 338 g.

Úžasný 8,3" displej

LG G Pad 8,3 je vybavený displejom s extra vysokým rozlíšením 1920 × 1200 bodov, na ktorom budú všetky aplikácie, hry, knihy aj filmy vyzerať ako živé. IPS panel potom ponúkne ostré a detailné zobrazenie aj veľmi široké pozorovacie uhly 178°. Tablet je vybavený odolným krycím sklom, ktoré zabraňuje poškrabaniu. Tento tablet ponúka ľahkú prenosnosť, kompaktné rozmery a predovšetkým spojenie s celým svetom digitálnej zábavy.

Exceluje aj pri hraní hier

Tablet bol stvorený pre mobilného hráča. Je totiž vybavený štvorjadrovým procesorom, vďaka ktorému je rýchlejšie úplne všetko - stránky sa rýchlejšie načítajú, hranie hier je plynulejšie a spustenie niekoľkých úloh súčasne je dielom okamihu. Grafická karta zaisťuje veľmi dobrý grafický výkon.

Displej:
8,3" IPS LCD

Rozlíšenie:
1920 x 1200

Procesor:
Krait 300 (štyri jadrá, 1,70 GHz)
Čipset Qualcomm® Snapdragon™ 600

Úložisko:
16 GB eMMC
rozšíriteľné microSD kartami s kapacitou do 64 GB

Konektivita:
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2,40 GHz & 5 GHz)
Bluetooth 4.0

• , zakúpené v ocKošice.sk

Vcelku som spokojny, mohol mat aktualizaciu aspon na lollipop

• Velkost dispeja
    • Velmi pomaly
    • Obcas restart sam od seba,nepomaha prehratie firmware
    • Caste padanie appiek
    • Pomale nabijanie/samovolne vybijanie
    • Nekvalitna zadna kamera
    • Prehrieva sa na nabijacke
    • Nizke rozlisenie displeja
    • Nekvalitne podsvietenie displeja,miestami svetlejsie
    • Horsie reakcie digitizeru na dotyk
    • Vidno na nom odtlacky po oboch stranach
    • Rezim dvoch okien nevyuzitelny kvoli slabemu procesoru

tablet som si kupoval novy len na pozeranie filmov, to bol dovod prechodu z ipadu.. velky omyl, okrem vyssie uvedenych negativ ktore by som vedel prezit, naozaj ma problem (hw) s prehratim videi dokonca uz od 720p.. po nekonecnych reklamaciach, blokovania animacii, naslednom roote, povyhadzovani appiek, navsteve sukromneho servisu mi bolo povedane ze tablet je proste slaby a lepsie uz nepojde.. mam ho 3 mesiace

• Prístupná cena k výkonu
    • Zatiaľ nič

Kvalitný display. Som spokojný.

• - po dvoch týždňoch zhruba som zatiaľ nenašiel slabinu
    • - procesor a ram stíhajú, žiadne sekanie, všetko beží plynule
    • - 8.3 palca nie je ani málo ani veľa, dobre sa drží v rukách

• Perfektny vo vsetkom!
    • nic

Super tablet za velmi dobru cenu...

Velmi dobry tablet...

• velmi dobry vykon v pomere cena/vykon
    • kvalita spracovania
    • posobi premiovym dojmom
    • dobre sa drzi
    • kvalita reproduktorov
    • po niekolkych dnoch pouzivania sa spomalilo otacanie obrazovky, tak ako som to cital aj vo viacerych recenziach. to trochu LG nevychytalo...
    • trosku lepsi fotak by nezaskodil, tento je na urovni telefonov spred niekolkych rokov, ale nie je az taky zly :)

kupu tabletu nelutujem, za dane peniaze slusny tablet, obsahuje vsetko co som ocakaval v danej cenovej hladine.

• , zakúpené v Alza.sk

O.K. všetko, čo potrebujem.

OK

• , zakúpené v Alza.sk

• + kvalita spracovania a dizajn
    • + rozlíšenie, farby a rozmer displeja
    • + žiadny vadný pixel
    • + infračervený port
    • + dostatočný výkon
    • + niektoré modifikácie a appky od LG
    • + predinštalovaný Kit Kat
    • - niektoré modifikácie a appky od LG (možno odinštalovať alebo aspoň zakázať či skryť)
    • - chýbajúci HDMI výstup
    • - kompatibilita zariadení cez USB OTG (neutiahne 1TB externý disk od WD, potrebný FAT32 súborový systém)

Jediným výraznejším nedostatkom sú pre mňa komplikácie s pripojením externých zariadení. Na porovnanie do tabletu Acer A1-840 FHD som mohol pripojiť čokoľvek od externých diskov naformátovaných na NTFS až po akýkoľvek kľúč a nebol žiadny problém. Ak zvažujete medzi kúpov týchto dvoch tabletov a je pre vás dôležitá konektivita (HDMI, USB OTG) tak si vyberte Acer, ktorý je navyše aj rýchlejší v benchmarkoch a má prakticky čistý Android. Na druhú stranu kvalita vyhotovenia Aceru je určite o triedu nižšia ako v prípade LG a to aj napriek použitiu hliníka na zadnej strane tabletu (spôsob spojenia prednej a zadnej strany tabletu). Umiestnenie reproduktorov na oboch tabletoch je na zadnej strane, no v prípade Aceru to možno iba ťažko považovať za stereo. Kvalita displejov oboch tabletov je výborná (v prípade Aceru som však mal 2 vadné pixely, kvôli čomu som sa ho rozhodol nakoniec vrátiť a navyše mu chýba aj automatická úprava jasu obrazovky), LG však víťazí veľkosťou displeja (je to viditeľné) a tenkými rámčekom. Celkový dojem napriek spomínaným nedostatkom je veľmi dobrý, tablet pôsobí kvalitne, má výborný displej a dostatok výkonu na bežné činnosti. V tejto cenovej kategórii sa dá uvažovať ešte nad novými tabletmi od Lenovo (vzhľadom na staršie modely od tejto značky napr. Yoga by som sa trošku obával kvality displeja) a pre hráčov samozrejme Nvidia Shield.