Lenovo IdeaTab A10 ZA010046BG

• Jednoduché ovládanie.

Spokojný.

• , zakúpené v DATART.sk

• pre mna slusny tablet za dobru cenu,
    • zrejme vdaka androidu 5.01 nepouzitelny predny fotak...chyba ikona vymeny predneho fotaku za zadny ! Zo zaciatku mi parkrat zamrzla polovica obrazovky ,teraz je to v poriadku.

odporucam , snad aktualizacia sw spojazdni predny fotoaparat. Inak som spokojny.

• , zakúpené v OKAY.sk

Veľkost RAM pamäte
2 GB
Kapacita batérie
7000 mAh

S tabletom TAB 2 A10-70 máte širokouhlú zábavu vo vysokom rozlíšení Full HD so sebou aj na cestách.

Tento tablet, ktorý si môžete zobrať so sebou kamkoľvek, vám umožní mať svojich priateľov, videá a hudbu stále pri sebe.

Progresívni konštruktéri spoločnosti Lenovo vtesnali do cenovo dostupného, tenkého a ľahkého tabletu množstvo pokročilých funkcií. Vďaka vysokovýkonnému štvorjadrovému procesoru, ostrejšiemu zobrazovaniu videí a fotografií na širokouhlom 10,1-palcovom displeji vo vysokej kvalite Full HD a bohatému zvuku s vylepšením Dolby® systému troch reproduktorov Sound Bar sa tablet TAB 2 A10-70 perfektne hodí na všetko, čo na cestách robíte.

Najdôležitejšie funkcie produktu:

Tenký a ľahký ergonomický dizajn umožňuje prenášanie produktu kamkoľvek.

Ultra dlhá výdrž batérie ponúka až do 20 dní v pohotovostnom režime.

Systém troch reproduktorov Sound Bar s vylepšením zvuku Dolby poskytuje hlboký a bohatý zážitok z počúvania.

Širokouhlý 10,1-palcový displej s vysokým rozlíšením Full HD ponúka ostrý obraz a živé farby.

Vďaka pokročilému výkonu procesora s frekvenciou 1,7GHz sú multimédiá hračkou.

Krištáľovo jasný zadný fotoaparát s rozlíšením 8 megapixelov a automatickým zaostrovaním a predný fotoaparát s rozlíšením 5 megapixelov.

Príprava pre kartu SIM podporujúcu sieť 4G LTE- používajte svoj tablet na telefonovanie a prenášanie obsahu ako telefón.

Predinštalované aplikácie Lenovo® DOit umožňujú jednoduchú ochranu, zdieľanie a synchronizáciu.

Part number

ZA010046BG

Procesor

MTK 8732 Quad-core 1.5Ghz 64Bit

Pamäť

RAM: 2GB

Pevný disk 16GB

Displej 10" FULL HD (1920x1200)

Grafická karta

• Podpora všetkých sieti GSM
    • 7000mah bateria
    • Rádio
    • Dolby Atmos
    • Na informačnej lište hore nieje zobrazený údaj o baterii v percentách,nutné doinštalovať appku.Nenašiel som to v nastavení.
    • Viac proti nemám lebo nieje dôvod.

Lenovo tablet mam asi 3 mesiace a som sním nadmieru spokojný.Pred tým som mal 8" Huawei,ktorý bol tież dobrý ale malý.Najviac čo ma prekvapuje je jeho stabilita.V rovnakom čase som si kúpil aj Samsung Galaxy S7 a už som ho musel odvtedy 7xreštartovať.Tiež na ňom hrajem tie isté hry ako na Samsungu a ani raz nezamrzol.Veríte niekdo tomu?Používam ho na internet,sťahovanie a počúvanie mp3 cez wi-fi a zatial šlape ako hodinky.Dobre ho súdruhovia v Lenove vyrobily!Velmi ma prekvapil Dolby Atmos pri počúvani hudby cez repráky,no neuveritelná priestorovosť.Palec hore.Full HD displej využívam pri sledovaní TV cez Orange TV a tiež som spokojný,chvílu mu trvá kým sa obraz doladí ale to je len pár sekúnd.Seriozne uvažujem,že predám notebook lebo vďaka slotu na SIM kartu a dostatočnému počtu volných dát od operátora ho využijem aj vonku kde nieje wi-fi.A ešte jedna plusová vec ak máte zakúpenú navigáciu od Sygic tak je to tá najlepšia volba ako sa dostať do ciela.Presný a silný GPS modul sa o vás postará(testoval som aj Waze a ide dobre).Tento tablet odporúčam,všetkým čo surfujú po nete alebo chatujú,lebo je lahký a dobre prenosný.U mňa dobre a to je zatial len tolko!

• , zakúpené v OKAY.sk

• Cena - výkon
    • _

ok

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• dobre rozlisenie a farby
    • dobry zvuk
    • nebadam mrznutie (zatial nie je preplnena pamat)
    • dobra antena GPS (aj cez strechu auta a v hmle)
    • - iba 4G
    • - zatial som nezistil, ci sa z neho da aj telefonovat alebo len mobil. data

dobry, bol dobre hodnoteny aj v teste spotrebitelov dtest.cz
    ja ale nemam tablet pre seba, ale pre deti,