Lenovo IdeaTab A10-70 59-407938

Veľkosť pamäte
16 GB
561 g

• , zakúpené v DATART.sk

• Tablet pre dcéru na dovolenku, takže pre ňu výborný. Ona je maximálne spokojná.

Kupovaný v akcii, takže pomer cena kvalita - veľmi dobrý. Celkom ľahký. Dobre sa drží v ruke. Rozlíšenie obrazovky slušné.
    Ak by som však kupovala tablet pre seba, tak určite nie. Fotky sú podľa mňa dosť nekvalitné. Nahrávanie videa tiež. Určite odporúčam kúpiť tablet s 3G, 4G - kvôli internetu ak nie je v dosahu wifi. Tento to nemá, ale vedela som o tom. Pamäť zatiaľ dostatočná, je možné rozšíriť.
    Išla by som tiež do väčšieho rozlíšenie obrazovky- je vidieť rozdiel, ale nieje to tragické. Všetky horeuvedené parametre však zvyšujú cenu. Cena bola medzi pôvodne vyhliadnutým tabletom Lenovo IdeaTab 3 10 Business a týmto o 50% nižšia.
    Ak by bol pre deti, tak určite odporúčam , pre dospelých - resp. pre mládež nie.

Tablet splnil naše očakávanie. Dobrá cena a kvalita. Jediná vec čo ma mrzí je to, že sme si nevšimli skutočnosť, že tablet nemá možnosť vložiť SIM kartu.

• , zakúpené v Andrea Shop

GPS

Batéria / výdrž

Li-Polymer 23Wh (6340mAh) / 8h na WiFi, 6h video playback

Záruka

24 mesiacov / 12 mesiacov (pre firmy)

Materiál / farba

• Bateria mi vydržala minule až 2 týždne
    • Super pamät
    • NIČ

SUPER!!!!!!!

• No po dvoch rokoch pokazene nabijanie, vraj mechanicky poskodene spoje, oprava cca 200 eur, cize sa neoplati opravovat, ale kupit novy.

Bola som spokojna, ale po tomto som sklamana.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Ovladatelnost,cena,
    • zrnite vlastne vydea a fotografie

50\50

• , zakúpené v OKAY.sk

• Perfektný

• Kúpil som ho v máji 2014, čiže momentálne má takmer rok a pol a ide úplne bez chyby. Super baterka, super displej.

Odporúčam

• dobra cena
    • nic

OK.

• spolahliost
    • rychlost
    • prehladnost

použivanie momentalne vpohode
    vyhladom na kvalitu cenovo pristupny
    odporučam pripadnym zaujem pre, kvalitu spolahlivost,cenu

• Maly
    • Jednoduche ovladanie
    • Prakticky do kabelky na cesty

Veľa cestujem a keďže je malý a ľahký jednoducho ho nosím v kabelke. Ùžasný spoločnìk na cesty. Odporúčam.☺