Huawei MediaPad T1 7.0 Wi-FI

Kapacita batérie
4100 mAh

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• výborná značka,ľahké ovládanie

Darček pre dcéru.Je to výborná značka.Nemrzne.Má ľahké ovládanie.Kvalita za prijateľnú cenu.Maximálna spokojnosť.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Tablet sme kupovali dcére, ale používame ho aj my a sme s ním spokojní, na hry, surfovanie po nete a bežné použitie je perfektny

Určite odporúčam

4100 mAh

Parametre a špecifikácia

Operačný systém  Google Android

Verzia operačného systému  Android 4.4 KitKat

Uhlopriečka displeja  7 " (17,78 cm)

Rozlíšenie  1024 × 600

Typ dotykového displeja  Kapacitný

Procesor

Frekvencia procesoru  1,2 GHz

Model procesoru  Spreadtrum SC7731G

Pamäť

Veľkosť úložiska  8 GB

Veľkosť operačnej pamäte  1 MB (0 GB)

Typ interného úložiska  Flash

Slot pre pamäťovú kartu  Micro SD

Maximálna veľkosť pamäťovej karty  32 GB (32 768 MB)

Funkcie

Rozhranie

Rozhranie tabletu  USB Micro 2.0, Výstup pre slúchadlá

Rozmery

Šírka  107 mm (10,7 cm)

Výška  191,8 mm (19,18 cm)

Hĺbka  8,5 mm (0,85 cm)

Výdrž

Maximálna výdrž batérie  9,8 h

Hmotnosť  278 g (0,28 kg)

Rozmery

Uhlopriečka displeja  7 " (17,78 cm)

• zobrazenie
    • zvuk
    • rýchlosť
    • odolnosť
    • pomerne dlhá výdrž batérie

Tento tablet je to čo som potrebovala. Úžasný na hranie hier i pozeranie filmov. Zvládne v pohode aj náročnejšiu grafiku pri hrách. Obraz je verne zobrazený a na zahodenie určite nie je ani zvuk. Ľahko a zrozumiteľne sa ovláda. V tejto cenovej relácii je asi jeden z najlepších na trhu. Je takmer nerozbitný čo je pri tabletoch, myslím si veľmi dôležité. Popadal mi už toľko krát, že som si myslela, že som rozbila, no on fungoval naďalej v poriadku, dokonca sa ani len nevypol a keď hovorím o pádoch myslím také pády, že som si vďaka nim pokazila väčšinu elektroniky.
    Zavše sekne ale to je len keď ho preťažím ale prvé dva až tri roky používania sekal len veľmi málo asi tak raz maximálne dvakrát za rok.
    Odporúčam ho všetkým, naozaj skvelý výrobok za naozaj skvelú cenu.
    Tento tablet mám päť rokov a až teraz sa mi pokazil, čo je viac ako zázrak pri dnešnej elektronike.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• výborná značka,ľahké ovládanie

• Tablet pouzivam vyse roka, je stale rychly, sikovny maly.
    • Paci da mi jeho dizajn a vyuzivam ho hlavne sa surfovanie po nete, aby som nemusela zapinat notebook ked sedim na gauci :)
    • Za ten cas pouzivania vobec nic

Odporucam nenarocnym uzivatelom

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Určite odporúčam

• vsetko
    • nic

sa divim, ze taky dobry tablet tu nema ziadnu recenziu, mam ho tyzden a vsetko funguje ako ma... neseka , nemrzne.. Len by som chcela upozornit, ze tento tablet sa vyraba vo variantach.. jedna varianta ma 3G a druha nema 3G ... treba si to prezistit, ktory obchod aku variantu predava, aj to niesom si ista ci tu na slovensku sa verzia s 3G vobec predava ...