GoClever Tab Terra 70L

Rockchip RK306
272 g

• funguje,ma wifi,jednoduchy
    • vypadava signal wifi,pomaly

za tu cenu sa oplati,hlavne pre deti a nenarocnych.

som spokojná s výrobkom

Pre moje pracovné povinnosti je lampa veľmi výhodná,ide o jemné práce,kde je potrebná dobrá a lacná svietivosť...

Android 4.1
Typ procesora
Rockchip RK306
272 g

GOCLEVER TERRA 70 L, ktorý má pod kapotou dvojjadrový procesor taktovaný na frekvencii 1000 MHz exceluje kapacitným displejom s rozlíšením 800×480 pixelov. Disponuje operční pamäťou 0,512 GB a vnútornou pamäťou 4 GB.

Procesor

CPU infoTMIC imapX15 taktovaný na frekvencii 1 GHz , GPU Mali400 .
Typ čipsetu : DualCore Cortex A5

Batérie

Približná výdrž pri prezeraní webu až 3 hod
Batéria 2800mAh 3.7V lítium

• nie je
    • všetko rychlo sa pokazil

hrozné

• Lenka Pleškova
    • nikomu

je superr vela ludi mi odporuča prave tuto značku
    este k tomu ma super vzhlat vela aplikacii sa da nainštalovať
    a ma na vašej stranke 4 hviezdički

• funguje,ma wifi,jednoduchy
    • vypadava signal wifi,pomaly

za tu cenu sa oplati,hlavne pre deti a nenarocnych.

som spokojná s výrobkom

• Rýchlosť

• nic
    • vsetko

cena dobra ale po dni sa pokazil

• , zakúpené v TPD.sk

• Super tablet pre deti, aj vďaka klavesnici.
    • Operača pamäť

Tablet je vhodný pre deti, malých školákov. Má menšiu pamäť a občas stráca sieť. Na extremnu záťaž nieje, ale pre deti je to SUPER vec.

• veľkosť
    • rýchlosť
    • grafika
    • pamäť
    • kvalita hudby
    • malá výdrž batérie

Tablet by som odporúčal, mám ho doma, som spokojný, nevýhoda je, že má malú pamäť, a zatiaľ som neprišiel na to, ako zapnúť ukladanie stiahnutých aplikácií, hier na pamäťovú kartu, takže napr. také Simsko si tam nainštalovať z Google Play neviem. Ale to je jedno z mála mínusov. Ešte by som podotkol, že má strašne slabú výdrž batérie, keď niečo robím (skype, hry, hudba, internet...) nevydrží ani pol dňa, len pár hodín, maximálne nejaké tri, štyri hodiny. To je asi hlavná nevýhoda. Tablet je celkom rýchly, nie je veľký, presne taký "do vrecka", je pomerne lacný, necelých 40€ nie je veľa a spustím na ňom pomerne veľa hier. Tablet by som odporúčal. Ale zase nie pre takých, čo chcú tablet na hry ;), je pre nenáročných. :)

• .
    • .