GoClever Tab R974

• pamat 16GB
    • vykon
    • predna a zadna kamera
    • skype
    • android 4.1 (Jelly Bean)
    • repraky
    • zly konektor nabijania

Za minimalnu cenu dostanete podla mna kvalitny 9.7 palcovy tablet. Spracovanie je lepsie ako som cakal, nic nevrzga, vsetko funguje ako ma. Tablet zvlada najnarocnejsie 3D hry ako NFS Most Wanted, Fifa 2014...Zatial sa mi nestalo, ze by neslo nainstalovat niaku aplfikaciu z obchodu Play. Praca na ineternete je celkom svizna, akurat niektory narocnejsie stranky sa dlhsie nacitavaju (nie je to samozrejme rychlost ako na notebooku). Baterka mi vydrzi pri plnom jase 4-5 hodin, pri nizsom aj okolo 7 hodin. Zapory tablety je urcite reproduktor, ktory je velmi tichy a napr. pri pouzivani skype musite urcite pouzit sluchadla.Na tablete prehrate videoarchiv JoJ aj VOYO, niektore tablety GoClever maju stymto problem. Najvacsou nevyhodou je uplne zly konektor nabijania, ktory sa len pri malo pohybe vypne a este je ktou relativne kratky, ak chcete pracovat na tablete pocas nabijania, musite tablet polozit a nehybat snim. Tablet ma vpredu aj vzadu 2Mpix komeru, kamery su len doplnkove, sluzia hlavne na videohovor, ak nimi chcete fotit, necakajte samozrejme zazraky.

• spokojny

• Výrobca: GoClever
  • Trieda produktu: PC tablety
  • Inštalovaný operačný systém: Android 4.1.1
  • Veľkosť obrazovky: 9.7 palcov
  • Rozlíšenie obrazu: 1024 x 768 pixelov (obrazových bodov)
  • Technológia podsvietenia: LED
  • Dotykový display: Áno
  • Typ dotykového displeja: Kapacitný
  • Integrovaná pamäť: 16 GB
  • Integrovaná pamäť RAM: 1024 MB
  • Čítačka pamäťových kariet: Áno
  • Typy podporovaných pamäťových kariet: Micro SecureDigital High-Capacity (microSDHC), Micro SecureDigital (microSD)
  • Typ procesoru: ARM Cortex-A9 Dual Core, Rockchip RK
  • Kód procesoru: RK3066
  • Taktovacia frekvencia procesoru: 1.6 GHz
  • Komunikácia a dátové prenosy: Wi-Fi (802.11b/g/n)
  • Integrovaný modem 3G/4G: Nie
  • Externé konektory: 1 x micro-USB, 1 x výstup pre slúchadlá, 1 x vstup napájania (DC-in), 1 x mini-HDMI
  • Funkcia mobilného telefónu: Nie
  • Vstavaný digitálny fotoaparát: Áno
  • Efektívne rozlíšenie: 2 Mpix., 2 Mpix.
  • Vstavané GPS: Nie
  • Ďalšie funkcie: G-Sensor, USB OTG
  • Typ napajánia: zabudovaná lithium-polymerová batéria
  • Kapacita batérií: 6800 mAh
  • Čistá hmotnosť: 0.66 kg
  • Viac informácií: www.goclever.com

2zákazníci neodporúčajú produkt
    • Takmer vsetko
    • Vydrz baterie mohla byt viac

Som uplne spokojny vsetko slape ako ma aspon zatial mam ho cca 6mesiacov. Vyborne sa snim pracuje a je jednoduchy. Jedine minus asi vydrz baterie.

• Dobry vykon
    • 2 krat reklamacia po mesiaci od kupi stale to iste zamrzol a nesiel spustit

Neodporucam urcite by som volil inu znacku

• vo svojej cenovej kategorii najlepší tablet
    • dve reklamacie a žiadna oprava, vratili mi peniaze

Prvý tablet som po mesiaci reklamoval, lebo nešiel nabíjať. Neopravili to, poslali mi peniaze. Kupil som si druhý taký istý a tiež som ho reklamoval, lebo blikala obrazovka. Vratili mi peniaze. Asi si ho kupim zas, ved mam každé tri mesiace doma nový tablet za tie isté peniaze, ak to takto pojde ďalej budem mať doživotne nové tablety za jedinú platbu, akurát s mesačnými prestávkami kým mi vrátia peniaze. :)
    (Alebo sa stane zázrak a mne sa teblet počas dvoch rokov nepokazí, čomu moc neverím)

• Vysoka poruchovost casti modelov, u niektorych az cca 500 pokazenych 190.
    • Problematicka reklamacia u znacky GoClever aj ked za jedna o vyrobnu vadu.

pozor na tuto znacku

• Velkost displaya
    • Kvalitny display ktory bol pouzity aj na iPad 2
    • Rychla grafika - idu na nom bez problemov aj najnovsie hry
    • Pevna konstrukcia
    • 16G internej pamete
    • Slaby reproduktor - treba pouzit sluchatka potom je to ok
    • Pri odomknuti displaya blbne dotykovy senzor a nejde odomknut - zamykam ho len bocnym tlacitkom
    • Bateria vydrzi max.4h-5h

Za taku cenu sa momentalne iny tablet s takymi parametrami neda kupit.
    Treba mat aj stastie pri kupe tochto tabletu,pretoze je dost vela poruchovych kusov.

• , zakúpené v Electro World

• rozlisenie displaya
    • 3D hry
    • bateria
    • pamat 16GB
    • vykon
    • predna a zadna kamera
    • skype
    • android 4.1 (Jelly Bean)
    • repraky
    • zly konektor nabijania

• spokojny
    • autonabyjacka chyba

ok

Perfektný tablet pre menej náročných užívateľov

• , zakúpené v MP3.sk

dobrá cena za tablet s takými parametrami

• , zakúpené v MP3.sk

• WiFi, baterka, spevnený zadný kryt oproti 974
    • bodol by obal

super cena za tablet s takými parametrami