DPS Magic DPSMGC7

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Dobru cenu a dobre meno obchodu
    • Nemam žiadne zapory ani nevyhody

Vybrala som tablet pre dobru cenu,je šikovny do ruk dobre sa na nom pracuje.Preto by som ho odporučala

Produkt nemá žiadne parametre.

Nový tablet značky DPS s označením DREAM potěší své uživatele především již předinstalovaným OS Android 4.0 Ice Cream Sandwich. 7" palcový vysoce kontrastní display s rozlišením 800x480 je velmi…

1zákazník odporúča produkt

• , zakúpené v OKAY.sk

• Dobru cenu a dobre meno obchodu
    • Nemam žiadne zapory ani nevyhody

• dizajn
    • cena - ale vzhľadom k jeho funkciám a kvalite je to primerane
    • veľkosť, ale pre niekoho môže byť malý, zato mne to vyhovuje
    • ANDROID 4.0 teda Ice Cream Sandwich
    • predná kamera na videohovory
    • Google Play - tisícky aplikácií
    • chýba zadná kamera, niekomu to môže byť jedno, ale mne to vadí
    • predná kamera má len 0.3 mpx (VGA)
    • z ničoho nič sekne, zamrzne.. ale strašne!! neviem, či to len ja mám taký chybný kus
    • batéria, batéria a ešte raz BATÉRIA! to je niečo hrozné !! napr. keď máte ráno 100% , do večera sa vám úplne vybije!!! a ak máte na 1 hodinu zapnuté wifi a hráte hry, takisto sa vám úplne vybije !!

takže, mám ho približne rok a myslím si, že je to celkom dobrý tablet, ale ako som už spomínala vyššie, strašne seká a má veľmi veľmi malú výdrž batérie, takže ak hľadáte kvalitný tablet, určite nájdete aj lepšie!

• žiadna špecifikácia, žiadny parameter, popis hodiaci sa na svetrík, alebo nohavice

všetko to isté ako v sekcii "proti"