Asus ZenPad Z380KL-1A014A

Veľkosť pamäte
16 GB
800 g

• , zakúpené v TPD.sk

• Dá sa z neho telefonovať, čo je pre mňa obrovské plus a preto som si tento tablet vybrala. Okrem wifi, má internet takže môžem fungovať všade. Foťák nemám vyskúšaný a s ostatnými vecmi som spokojná
    • Zatiaľ neviem o ničom. Ešte ho nemám poriadne zmapovaný.

Kto chce tablet na volanie, internet, zábavu a cenovo dostupný, určite odporúčam. Každým dňom ma prekvapuje a som čím ďalej spokojnejšia s výberom.

• , zakúpené v SHARK.sk

Som s tabletom spokojní šliape ako hodinky . Odporúčam každému kto nemá na drahšie tabletky.

ešte ho testujem ale zatiaľ je OK

Veľkosť pamäte
16 GB
800 g

ASUS ZenPAD 8 Z380KL-1A014A 8" IPS Intel Quad core 2GB 16GB  LTE  Android 5.0  čierny

Výkonný tablet s 8 "širokouhlým IPS displejom, mobilným pripojením LTE a technológiami VisualMaster, PixelMaster, DTS-HD Premium Sound a SonicMaster. 4jádrový procesor Qualcomm, rozlíšenie displeja 1280 x 800 bodov, 2GB operačnej pamäte, 16GB internej pamäte, WiFi, Bluetooth 4.0, kamery PixelMaster, microUSB, čítačka kariet micro SD, GPS / Glonass, operačný systém Android 5.0 Lollipop s užívateľským rozhraním ASUS

Nový rad tabletov ZenPad z dielní ASUSu vám prináša spojenie nevšedného štýlu dizajnu Zen, vynikajúce funkčnosti, vysokého výkonu a rady moderných technológií pre každodennú prácu i zábavu. Tablet ASUS ZenPad 8.0 je skvele vybaveným nástrojom pre prácu i zábavu. Prichádza s radom mnohých vylepšení a funkcií nového používateľského rozhrania ASUS ženu. Model Z380KL navyše prináša podporu mobilného pripojenia LTE.

Konštrukcia ASUS ZenPad 8.0 so sebou nesie moderné vplyvy a jednoduchý, čistý vzhľad, ktorý dodáva tabletu nádych elegancie. So svojimi čistými líniami, lešteným kovovým pásikom na ráme a textúrou imitujúce kožu prináša rafinovaný štýl pre každý deň. Tieto prvky sú inšpirované filozofiou designu Zen vyžarujúce harmonickú krásu, funkčnosť a silu.

Zažite excelentné obrazovej podaní exkluzívna vizuálne technológie ASUS VisualMaster. Kombináciou hardvér a softvér pre optimalizáciu všetkých aspektov zobrazenie je dosiahnutý neuveriteľne realistický zážitok zo sledovania. Získate tak dokonalý obraz pre hranie hier, sledovanie filmov, prezeranie fotoalbumov, prezentácií a surfovanie po internete.

Tablet je vybavený výkonným 4jádrovým procesorom Qualcomm MSM8916. Procesor spoločne s dostatočne veľkou operačnou pamäťou a výkonnou grafickou kartou umožňujú plynulé prechádzanie internetu, spúšťanie aplikácií, prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení a taktiež hranie náročných hier.

Parametre a špecifikácie:

Procesor

• Frekvencia procesora [MHz]: 1 600
  • Model procesora: Qualcomm 410
  • Počet jadier: 4

Operačný systém

Google Android 5.0

Displej

• Rozlíšenie displeja: 1280 x 800 (WXGA)
  • Uhlopriečka displeja ["]: 8

• 3G modem: Áno
  • Webkamera: Áno
  • GPS: Áno
  • Typ sieťovej karty: WLAN
  • Wi-Fi štandardy: b, g, n

Výstupy

• Hĺbka [mm]: 209
  • Klasifikácia: tablet
  • Podľa využitia: Domácnosti

• , zakúpené v TPD.sk

• Zatiaľ neviem o ničom. Ešte ho nemám poriadne zmapovaný.

• , zakúpené v SHARK.sk

• Dostupný Android tablet, ktorý si obľúbia predovšetkým nenároční používatelia - nadšenci filmov alebo seriáloví maniaci....

Zobraziť celú recenziu na androidportal.zoznam.sk

ešte ho testujem ale zatiaľ je OK