Asus T100TA-DK002H

• solidna klavesnica
    • nepremysleny patent spajania docku s tabletom
    • 14gb volnych po spusteni
    • pomale nabijanie

produkt urceny tym, ktory chcu nahradit svoj laptop niecim mobilnejsim. ak ma sluzit aj na ine aktivity nez len internet / office, bral by som 64gb verziu, ta ma po spusteni nieco cez 30gb vonych, 32gb ma po spusteni okolo 14gb (da sa urobit par zasahov a ziskat spat par cennych GB, treba vsak technicky zdatnejsieho cloveka. doplnkovych 500gb v klavesnici by som ozelel, zerie to viac baterky a je to o nieco malo tazsie. osobne sa mi nepacil patent spajania docku s tabletom, potah v koliske ktory chrani pred poskrabanim ma tendenciu sa odlepovat a deformovat. v tomto mi pride lepsie risenie od Aceru Aspire Switch. je to vsak kvalitna masina vo svojej triede, investicia sa urcite oplati. pre tych co menej vytvaraju, ale hlavne konzumuju odporucam android/apple tablet.

praktický aj s klávesnicou

• , zakúpené v EDIS

• vydrz baterie, kvalita spracovania
    • cena, mala kapacita

velmi prakticke riesenie pre ljdi, ktori casto pouzivaju tablet na konzumaciu obsahu webu, hudbu, filmy.. ale zaroven, ktork potrebuju obcas îieco aj spravit na pc. plnohodnotny windows a office su velmi prakticke.

tablet je slusne fychly, dlho vydrzi baterka, je slusne spracovany.

jedine dva minusy
    cena, cens, cena a u mna trosku treba davat pozor na spojenie s klavesnicou, pri nesetrnejsom pouzivani straca kontakt. inak baterka v pohode 8 hodin kancelarskejvprace na plnom jase.

Operačný systém

Ocenenie

Produkt roku 2014 - Finalista

Transformer Book T100TA-DK002H notebook
Procesor a čipset: Intel Atom BayTrail-T, Z3740 processor
(2M Cache, up to 1.86 GHz)
OS: Windows 8.1 (32bit)
GPU: Intel HD Graphics Gen7
Displej: 10.1", HD 1366x768, 17ms, TOUCH
Pamäť: 2GB RAM, 32GB EMMC
Bezdrôtové siete: Wi-Fi, BT
Rozhranie: 1x USB 3.0, 1x Micro USB 2.0, 1x combo jack, 1x Micro HDMI
Multimédiá: mikrofón, reproduktor, HD webkamera
Ovládanie: slovenská klávesnica bez numerickej časti, chiclet
Batéria: 2 článková, 8060mAh, 31Wh, 10W AC Adapter

• Finalista súťaže ProduktRoku 2014, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• dlhá výdrž batérie
    • windows 8.1
    • výborná dotykovosť
    • váži kilo, akoby ste nič nedržali,
    • veľmi rýchly, ak nemá windows update, zapne sa za 7,5 sekundy
    • malý displey
    • 32 gb verzia nepoužiteľná
    • 64 gb minimálne dokúpiť ďalších 64 kartu, najlepšie externý HDD

Potreboval som niečo ľahké s dlho výdržou, tí čo hrajú hry, určite neodporúčam. Riešil som jeden problém, oľadom USB ethernet adaptéra, volal som do Asusu, nevedeli mi pomôcť, žiadny USB ehternet z čr / sr nieje kompatibilný, objednajte si z číny ( najlešie Aliexpres ) za pár drobných a funguje bezchybne. Pre tých čo preferújú niečo ľahké s dlhou výdržou batérie, určite dajte tomuto prednosť pred Yogou, alebo Acer...

• Recenzie+Videorecenzie

Zobraziť celú recenziu na tabletyrecenzie.eu

• , zakúpené v TPD.sk

• vykon
    • mobilita
    • solidna klavesnica
    • nepremysleny patent spajania docku s tabletom
    • 14gb volnych po spusteni
    • pomale nabijanie

• Spoločnosť ASUS predstavila celkovo štyri rady nových notebookov, ktoré sa chystajú na trh v druhej polovici tohto roka....

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• zaroven aj tablet
    • pri inych notebookoch sa nedodava spolu dokovac. stanica

super idem kupit, zhrnul som si recenzie a podla mna sa oplati
    kedze je tam aj ten windows 8.1
    a mam este jednu otazku je tam uz aj office {na zaciatku}

praktický aj s klávesnicou

• super tablet

super fakt super tablet na hranie a hoci ake veci.odporucal by som to kupit kazdemu kto by chcel super tablet.

• fajn tablet za super cenu
    • rýchly
    • dobrá výdrž
    • menej pamäti

fajn notebook/tablet za super cenu

• , zakúpené v EDIS

• vydrz baterie, kvalita spracovania
    • cena, mala kapacita

tablet je slusne fychly, dlho vydrzi baterka, je slusne spracovany.

jedine dva minusy