Asus MemoPad HD 7 ME173X-1B109A

Android 4.2

SUPER

• super
    • zatial som nezistil nic

• Dodanie tovaru na jedničku...
    • Vadný výrobok .tablet Asus MeMo PAD 8 GB ME173X-1B109A
    • Dobíjanie batérie.

Tento tablet som vyberal podla odporúčaní. Kupoval som ho 11-násť ročnému vnukovi pod stromček. Keď ho rozbalil začal s ním pracovať, až mu tak očká svietili...
    Aké ale nastalo sklamanie, keď zistil, že sa nedá dobíjať.
    Hneď zajtra budem k Vám volať, písať a žiadať výmenu tohto tabletu za 90 €. Verte, sme všetci sklamaní...
    Som veľmi zvedavý ako budete riešiť túto reklamáciu.
    S pozdravom Milan Kvasnica, starý otec

Operačný systém
Android 4.2

Krása do dlane

Tablet MeMO Pad HD 7 spája krásny lesklý povrch so žiarivým displejom s rozlíšením 1280x800 a vytvára tak zariadenie, s ktorým sa budete chcieť predviesť. 2-megapixelový fotoaparát na zadnej strane zaznamená všetky výnimočné okamžiky vo vašom živote a predný 0,3-megapixelový fotoaparát umožňuje pohodlné video hovory s vašimi milovanými.

Všestrannosť

Okrem toho, že poskytuje MeMO Pad HD 7 10-hodinovú výdrž batérie pre celodenné využitie, váži iba 302 g a je 10,8 mm hrubý, čo znamená, že ho môžete so sebou prenášať kamkoľvek sa vydáte. Micro SD rozšírenie je dostupné pre získanie až 32 GB ďalšej pamäte a taktiež získate aj 16 GB webového úložiska v cloud službe ASUS Webstorage (webové úložisko) na jeden rok.

Desaťbodový multidotyk

Zariadenie využíva desaťbodový multidotyk pre lepší herný zážitok.

Super ľahký a tenký

Tablet s lesklým dizajnom váži 302 g a jeho hrúbka je iba 10,8 mm, vďaka čomu poskytuje skvelú prenosnosť.

Technológia ASUS SonicMaster

Technológia využíva sofistikované spracovanie zvuku od spoločnosti Wawes, ktorá získala technologické ocenenie Technical GRAMMY Award®, za neuveriteľnú kvalitu zvuku pre smartfóny a tablety.

Duálne stereo reproduktory

Duálne stereo reproduktory s ocenenou aplikáciou Maxx Audio prinášajú skvelý zážitok.

Citlivosť

Výkonný štvorjadrový procesor v tablete MeMO Pad HD 7 ponúka skvelý výkon, vďaka čomu si užijete rýchlejšie prehliadanie webu, presnejšie hranie a plynulejšie sledovanie videa.

Zážitok z hrania
Hry budú vďaka integrovanému grafickému čipu a jednému gigabajtu pamäte RAM plynulé a potešia aj oko.

Štýlový obal pre štýlový tablet

Doprajte svojmu ASUS MeMO Pad HD 7 tabletu štýlovú ochranu, ktorú si zaslúži. Puzdro TransCover je vyrobené z odolných a pružných materiálov, váži len niekoľko gramov a skvelo padne do ruky.

Označenie:
ASUS MeMO PAD HD 7 (ME173X-1A009A)

Procesor:
MTK 8125 (1,20 GHz, 4 jadrá)

Grafický procesor:

302 g

Viac o tablete ASUS MeMO PAD HD 7 na stránkach výrobcu

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Všetko super
    • Okrem toho že nepodporuje usb-u mňa veľká škoda (OTG) slape na 100 % zatiaľ :D

Tak zdravím čitateľov ,tento tablet som mal vybratý už tak rok a pol dozadu ked stál na eura 150 coz je nejakých 4500 kc,- a časom prichádzali nové a nové modely ale som si povedal že tento chcem len tento a toho roku som si hi konečne kúpil v okey elektre za 2999,- coz neni ani strašne vela ale neni ani zadarmo a za tu cenu sa myslím že fakt ,,slušný,, tablet takže ho môžem zhodnotiť že to nebola zlá voľba este som trochu rozmýšľal nad tým novim 176cx(resp.nad i padom od apple) ale proste memo pád hd 7 je all right. Takže milí čitatelia dúfam že pri kúpe tohto tabletu aj ked je už starší model neolutujete.

• nekvalita

po necelom pol roku pouzivania sa pri miernej zatazi roztiekli farby v displeji - totalne nefunkcny, oprava drahsia ako novy tablet.

SUPER

• ASUS MeMo Pad HD7 je oproti prvej verzii výrazným krokom vpred. V danej cenovej kategórii je však už pomerne silná konku...

Zobraziť celú recenziu na www.techbox.sk

• super tablet
    • nic

ide perfektne,super aj na hry,nemrzne

• super
    • zatial som nezistil nic

• Dodanie tovaru na jedničku...
    • Vadný výrobok .tablet Asus MeMo PAD 8 GB ME173X-1B109A
    • Dobíjanie batérie.

Aké ale nastalo sklamanie, keď zistil, že sa nedá dobíjať.
    Som veľmi zvedavý ako budete riešiť túto reklamáciu.
    S pozdravom Milan Kvasnica, starý otec

• cena, kvalita
    • zatiaľ žiadne

zatiaľ spokojný, kúpil som ho hlavne kvôli internetu, ale idú na ňom v pohode aj hry. Odporúčam

• cena,výdrž baterie,výborní wifi signal!
    • Google android!!!!!

svoj učel spľňa dokonale.Nebudem tu písať o kladoch a záporoch tohoto zariadenia,lebo za tuto cenu samozrejme nemôžeme čakať zázraky.zaťiaľ spokojnosť!

• Hmotnosť
    • GPS