Asus M80TA-DL004H

Veľkosť pamäte
64 GB
380 g

• , zakúpené v SHARK.sk

• Wacom pero funguje velmi dobre.
    • Nie je spomalovany vseliakymi zbytocnymi ovladacmi ako niektore produkty konkurencie.
    • Dlhsie trva kym sa z vybiteho stavu nabije na stav kedy sa da zapnut. V navode stoji ze v prislusenstve te SD karta pre obnovenie windowsu ale ziadnu som nenasiel. Vytvorit si zaloznu SD kartu ale nie je zlozite.

Som sokojny splnil ocakavanie

• Windows 8
    • 64 GB
    • asi dobrý, ale vôbec sa nerozchodil

Hľadala som 8" tablet s OS Windows, pamäť 64 GB -
    moje predpokladané parametre,
    Toto je môj druhý pokus zakúpiť 8" tablet s uvedenými parametrami, bohužiaľ, oba nenaštartovali , 8 hod nabíjania nestačilo,neviem či ešte uverím takýmto geretom

Operačný systém

Modelová rada:

Asus VivoTab  ?

Procesor - typ:

Intel Atom  ?

Procesor - frekvencia: 1,3 GHz  ?

Procesor - počet jadier: 4

• , zakúpené v SHARK.sk

• Wacom pero funguje velmi dobre.

Som sokojny splnil ocakavanie

• Rýchlosť systému
    • Reproduktory
    • Pogumovaná zadná strana tabletu
    • Tlačidlo Windows nie je vpredu ale na boku
    • Senzor úrovne svetla, gyroskop (senzor polohy)
    • GPS, Bluetooth
    • Balenie by mohlo obsahovať USB OTG kábel (i keď to je záležitosť do pár €)

Tablet je veľmi dobre spracovaný. Displej je pomerne kvalitný, veľmi citlivý (ešte som sa nepreklikol aj keď sú vo windows malé tlačidlá). Vynikajúca podpora pera. Dá sa s ním písať do MS Office alebo kresliť v skicári. Tablet sa veľmi rýchlo štartuje. Batéria má slušnú výdrž. Pri väčšej záťaži vydrží tak ~8 hodín. Pri nenáročných činnostiach aj 14 hodín používania (z vlastnej skúsenosti). Zvuk z reproduktotov je veľmi slušný. Trošku zle je, že ak máte tablet na landscape (otočený na bok) rukami prekrývate reproduktory ale nijako veľmi to neprekáža. Pogumovanie zadnej strany veľmi prispieva k pôvodnému držaniu a je ti aj príjemnejšie na dotyk. Priestor na disku je (64GB edícia) postačujúci, prípadne sa dá rozšíriť o SD kartu, USB alebo najpohodlnejšie cez cloud. Balenie ničím neohúri. Možno trošku zaujímavejšia krabica ale potom len samotný tablet, stručná príručka, záručná karta, licenčný kľúč k MS Office, AC adaptér a USB nabíjací kábel. Trošku chýba kábel OTG na pripojenie USB kľúča, externého hdd, klávestnice alebo tlačiarne. Kábel sa dá zakúpiť samostatne. Po pripojení (cez USB hub) funguje klávestnica myška tlačiareň a USB kľúč bezchybne. Inak je tento tablet vynikajúci. Skvelo zvláda chod systému a aplikácií, je svižný, pohodlný. Ešte sa mi našťastie nestalo že by tablet zaváhal. Reakcie sú okamžité. Tablet odporúčam ako mierne až viacej skúsený užívateľ. Odporúčam ho študentom (ako ja) ale vyžitie nájde hocikde. Tablet som kupoval z eshopu Zdomu.sk a bol som veľmi spokojný s obchodom aj cenou.