Apple iPad mini Retina WiFi 3G 32GB ME824SL/A

Gyroskopický senzor

• , zakúpené v mobilonline.sk

Super

• , zakúpené v iStores

Funguje bezproblémovo. Objednala som ho mamine, lebo chcela nieco, co bude bezproblémovo fungovať. Ja mam starsi typ uz viac ako dva roky a som s ním maximálne spokojná. Iny by som nechcela. Odporúčam naň ochranný obal Smart Cover, ale originál. Mala som napodobeniny a tie vydržali veľmi krátko.

• , zakúpené v Alza.sk

Tento tablet som si vybrala na podnet môjho syna,ktorý ma všetko iba tejto značky a je veťmi spokojný

WiFi
3G
Akcelerometer (G-senzor)
Gyroskopický senzor

APPLE iPad mini s Retina displejom 32GB WiFi + 4G, Silver

Malý zázrak. iPad mini je jednoducho fantastický z každého uhla pohľadu. A tým nemyslíme len nádherný Retina displej. S novým A7 čipom, pokročilým bezdrôtovým technológiám a výkonným aplikáciám, ktoré sú dokonale integrované s iOS 7, toho na iPade mini s Retina displejom totiž dokážeš oveľa viac, než by ti kedy napadlo. Navyše je presne taký istý ako iPad Air. Teda samozrejme okrem toho, že je superprenosný a zmestí sa do jednej dlane. Skrátka, je tak správne mini.   iPad mini je teraz pri držaní ešte pôsobivejší. Retina displej má viac ako 3,1 milióna pixlov – o milión viac ako HDTV. Oproti iPadu mini predchádzajúcej generácie je jeho rozlíšenie 2 048 x 1 536 štyrikrát väčšie. Pixle sú v skutočnosti tak blízko pri sebe, že ich nedokážeš rozpoznať. Na fotkách a videách vynikajú neuveriteľné detaily a text je prenikavo ostrý. Jednoducho tie najlepšie pixle sú tie, ktoré nie sú vidieť.   iPad mini je nabitý neuveriteľnými inováciami. Má úžasný Retina displej, prekvapivo výkonný A7 čip, pokročilé bezdrôtové technológie a ďalšie skvelé vlastnosti. A pritom je stále taký tenký a ľahký. Jednoducho mini. Je tenký len 7,5 milimetra a váži menej ako pol kila. Napriek tomu, že s ním dokážeš ešte viac, nebudeš vnímať nič navyše.

Nový A7 čip navrhnutý od Apple prináša do iPadu 64-bitovú architektúru na úrovni stolných počítačov. To znamená až štvornásobnú rýchlosť procesora a až osemkrát vyšší grafický výkon pri všetkom, čo robíš. Batéria pritom stále vydrží až 10 hodín štúdia, hrania, zostavovania a vytvárania čohokoľvek, na čo máš práve chuť.   iPad mini je výkonný, s výnimkou spotreby batérie. Aj keď je až štyrikrát rýchlejší než iPad mini predchádzajúcej generácie, stále na batériu vydrží tých istých desať hodín. A7 čip je totiž nielen výkonnejší, ale aj úspornejší. Nech sa teda s iPadom mini vyberieš kamkoľvek, budeš mať dosť energie na to, aby si šiel ešte ďalej.

Parametre a špecifikácie:

Kapacita 32GB

Rozmery a hmotnosť

Výška 200 mm x Šírka 134,7 mm x Hrúbka 7,5 mm

Hmotnosť 331 g

Displej

Retina displej 7,9-palcový (uhlopriečka) Multi‑Touch displej s LED podsvietením a IPS technológiou

Rozlíšenie 2 048 x 1 536 s hustotou 326 pixlov na palec (ppi)

Oleofóbna povrchová úprava odolná proti znečisteniu špinavými rukami

Čip

A7 so 64-bitovou architektúrou a pohybovým koprocesorom M7

Bezdrôtová a mobilné rozhranie

Wi‑Fi (802.11a/b/g/n), dvojkanálové (2,4 GHz a 5 GHz) a MIMO

Technológia Bluetooth 4.0

UMTS/HSPA/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1 700/2 100, 1 900, 2 100 MHz), GSM/EDGE (850, 900, 1 800, 1 900 MHz)

CDMA EV-DO rev. A a rev. B (800, 1 900 MHz)

LTE (pásma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)

Len dáta

Kamery, fotografie a nahrávanie videa

FaceTime HD kamera 1,2 Mpx fotky 720p HD video

BSI senzor

Päťdielny objektív

Hybridný infračervený filter

Clona ƒ/2,4

Zaostrenie ťuknutím na video alebo statické zábery

Ovládanie expozície videa alebo statických záberov ťuknutím

Geotagging fotografií a videa

HDR fotky

Napájanie a batéria

Zabudovaná 23.8-watthodinová nabíjateľná lítiumpolymérová batéria

Až 10 hodín surfovania po webe v sieti Wi‑Fi, sledovania videa alebo počúvania hudby

Nabíjanie prostredníctvom rozhrania USB z počítača alebo napájacieho adaptéra

Vstup / výstup 3,5 mm stereo minijack pre slúchadlá vstavaný reproduktor mikrofón

Konektor

Lightning

Snímače

Trojosový gyroskop akcelerometer

Snímač okolitého osvetlenia

Operačný systém iOS 7 iOS 7 so zbrusu novým dizajnom a úplne novými funkciami je najvyspelejší mobilný operačný systém na svete. Vo svojej najvyspelejšie forme.

• , zakúpené v mobilonline.sk

Super