Apple iPad mini Retina WiFi 16GB ME276SL/A

• +dizajn
    • +výkon
    • +kvalita
    • -cena

Odporúčam všetkým, ktorý chcú kvalitný tablet.

• Baterka,množstvo aplikácií, via ako na android , design
    • Zbytočne nútenej prvotnej aktivacie, bez nej som tablet nemohol používať , nutnosť žiadať číslo plat.karty, odkiaľ si apple , stiahne 1,98 eur. Potom som zistil, že sa to dalo obísť založením účtu , pri prvom vstupe do štíte, ne i založením účtu v nastaveniach tabletu.

Top tablet, ak niekto chce tablet, pravdepodobne nakoniec skončí pri ipade

• Krasny retina displej
    • skvele reakcie (vsetko je rychle)
    • ziadne sekanie a mrznutie
    • kvalitna hlinikova konstrukcia
    • dobra vydrz baterky

Super tablet, 8" uhlopriecka je tak akurat, ani mala ani velka. oproti iPadu mini 3 je rodiel len v chybajucom Touch ID a Apple Pay, procesor a ram su uplne rovnake. Maximalna spokojnost.

WiFi
Veľkost RAM pamäte
1 GB
Akcelerometer (G-senzor)
Gyroskopický senzor

7,9" iPad mini s Retina displejom • IPS panel s rozlíšením 2048 × 1536 pixelov • 64-bitový procesor Apple A7 s dvoma jadrami a grafickým čipom PowerVR G6430 • pamäť 16 GB • WiFi a/b/g/n (2,4 GHz a 5 GHz) • Bluetooth 4.0 • predná kamera 1,2 Mpix • zadný fotoaparát 5 Mpix (AF) • systémový konektor Lightning • operačný systém iOS 8 • digitálny kompas • akcelerometer • gyroskop • snímač pre automatickú reguláciu jasu • 23,8wattová batéria s výdržou až 10 hodín • hmotnosť 331 Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v iStores

• +dizajn
    • +výkon
    • +kvalita
    • -cena

Odporúčam všetkým, ktorý chcú kvalitný tablet.

• Baterka,množstvo aplikácií, via ako na android , design

Top tablet, ak niekto chce tablet, pravdepodobne nakoniec skončí pri ipade

• Krasny retina displej
    • skvele reakcie (vsetko je rychle)
    • ziadne sekanie a mrznutie
    • kvalitna hlinikova konstrukcia
    • dobra vydrz baterky

• , zakúpené v Alza.sk

• Retina, svižný internet, výdrž batérie, app store

Perfektný tablet, trochu sa trápim s IOS-om ale ovládanie je lahké a intuitívne.

• Retina display
    • Rýchlosť
    • Veľkosť
    • Bezchybná prevádzka
    • Nemám nič

Výborný prístroj za prijateľnú cenu..

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

výborný

• Dobrý dizajn ,dobre sa drží v ruke
    • Perfektný displej, rýchla odozva.
    • zatiaľ nič

Odporúčam, hoci ho mám len krátko ale zatiaľ OK.
    A v Alze dobrá cena.

• spĺňa moje očakávania

Mám klasický iPad a myslel som si že mini nebudem nikdy chcieť, až do chvíle, keď som ho mal v ruke. Nieje to až taký rozdiel a je veľmi šikovný do ruky. Takže maximálna spokojnosť s kúpou. :-)

• Systém
    • Spracovanie