Apple iPad Air WiFi 64GB MD787SL/A

• veľa aplikácii
    • problém uloženia súborov do pamäte
    • komplikovaný prechod na predchádzajúce zobrazenie
    • bluetooth v spojení iba s Aple zariadeniami

Vybral som si ho kvôli stabilite a rýchlosti zobrazenia web stránok voči predchádzajúcemu tabletu s Android systémom

• , zakúpené v iStores

• Displej
    • Rychle rakcie
    • Dobre repro
    • Vydrz baterie
    • Fotak
    • Pouzity material
    • Proste Apple

Vynikajuci produkt od Apple, opat ma neskalamal. Ked som si kupil prvy Apple vyrobok, bal som sa, ze v tom budem mat hokej, ale od kedy mam Apple, iny vyrobok uz nechcem a myslim, ze mi daju za pravdu ludia, ktori Apple pouzivaju.

Veľkosť pamäte
64 GB
469 g

Apple iPad Air je absolútnou novinkou od spoločnosti Apple v kategórii tabletov. Svižne a rýchlo pracuje vďaka výkonnému čipu A7 so 64 – bitovou architektúrou a predinštalovanému operačnému systému iOS7, ktorý tiež prináša mnoho noviniek, ako napríklad ovládacie centrum, AirDrop a múdrejší multitasking. Novinkou je i kvalitný Retina displej.

• , zakúpené v Alza.sk

• Vydrz baterie
    • Fotak
    • Pouzity material
    • Proste Apple

• Po viac ako 1100 slovách nastal čas, aby som zhrnul svoje dojmy z používania do jedného bodu. iPad Air je priamou ukážko...

Zobraziť celú recenziu na www.letemsvetemapplem.eu