Apple iPad Air 2 Wi-Fi 16GB MGLW2FD/A

Akcelerometer (G-senzor)
Gyroskopický senzor
Uhlopriečka displeja
9.7 palcov

• Very satisfied with the item.

Item as described.

• , zakúpené v iStores

• splnil očakávania na 100%
    • nič (možno cena)

splnil očakávania na 100%

• , zakúpené v DATART.sk

• VSETKO MA LEPSIE AKO AKYKOLVEK ANDROIDOVY
    • ASI LEN CENA JE NADNESENA

dokonaly pristroj na bezstarostny zivot. mam uz 3. ipad a kupujem to aj rodine.

po prvom ipade som si kupil android tablet a vydrzal som s nim 2dni a hned som sa vratil k ipade. ma vyladeny system, ktory netrha, neseka a vsetko REAGUJE IHNED

437 g
WiFi
Bluetooth
Akcelerometer (G-senzor)
Gyroskopický senzor
Uhlopriečka displeja
9.7 palcov

Elegantný tablet Appe iPad Air 2 disponuje nielen svojim dizajnom v striebornej farbe, ale hlavne skvelým výkonom, pri ktorom si na ňom doprajete každú činnosť, ktorú budete chcieť. Spustenie aj náročnejších aplikácií skvele zvládne procesor A8X s pomocným čipom M8 a ich dostatok, ale aj iných dát si budete môcť uložiť na pevnú pamäť, ktorá má veľkosť 16GB. Skvele si na ňom užijete aj sledovanie multimediálneho obsahu alebo videa, pretože je vybavený Retina obrazovkou s veľkosťou 9,7 palca, čo je vhodný rozmer pre kompaktnosť, aj skvelé sledovanie a navyše disponuje Full HD rozlíšením, a pomocou neho sa zariadenie aj skvele ovláda.

• Very satisfied with the item.

Item as described.

• , zakúpené v iStores

• splnil očakávania na 100%
    • nič (možno cena)

splnil očakávania na 100%

• , zakúpené v DATART.sk

• VSETKO MA LEPSIE AKO AKYKOLVEK ANDROIDOVY
    • ASI LEN CENA JE NADNESENA

dokonaly pristroj na bezstarostny zivot. mam uz 3. ipad a kupujem to aj rodine.

• , zakúpené v Alza.sk

je to O.K.