Acer Iconia Tab One7 NT.L63EE.003

Rozlíšenie zadného fotoaparátu
5 Mpx
340 g

Acer Iconia One 7 B1-750 8GB čierny

Tablet B1-750 je vylepšenou verziou radu Iconia One 7 od spoločnosti Acer, kde ide o tablet vybavený rýchlou DDR3 pamäťou a operačným systémom Android 4.4 KitKat. Tento výkonný tablet so skvelým IPS displejom, štvorjadrovým procesorom Intel Atom Z3735G, 1 GB operačnej pamäte a slušnú grafickú kartou Intel HD predstavuje ideálny kompromis pre užívateľov, ktorí hľadajú zaujímavý pomer medzi výkonom a cenou.

Tablet Acer Iconia One B1-750 je vybavený IPS displejom s rozlíšením 1280 x 800 bodov, na ktorom budú všetky aplikácie, hry, knihy i filmy vyzerať ako živé. Kvalitný panel potom ponúkne ostré a detailné zobrazenie aj veľmi široké pozorovacie uhly. Tento tablet ponúka ľahkú prenosnosť, kompaktné rozmery a predovšetkým spojenie s celým svetom digitálnej zábavy.

Tablet Acer Iconia One B1-750 je samozrejme využiteľný aj pre mobilné hráčov. Je totiž vybavený štvorjadrovým procesorom Intel Atom Z3735G, vďaka ktorému si hravo poradí s bežnými hernými titulmi. Grafická karta Intel HD s 1 GB RAM zaisťuje solídny grafický výkon.

Tablet Acer Iconia One B1-750 využíva Android 4.4 KitKat, verziu najpopulárnejšieho operačného systému pre mobilné zariadenia. Ten okrem iného ponúka inteligentný notifikácia umožňujúci rýchlu prácu s udalosťami, nádherné nové widgety, s ktorými budete mať dokonalý prehľad o všetkých dôležitých informáciách, alebo možnosť jednoduchého prispôsobenia domovskej obrazovky pomocou pretiahnutia. Systém Android je teraz rýchlejší a intuitívnejší ako kedykoľvek predtým. Tablet ponúka to najlepšie od spoločnosti Google v jedinom prekrásnom a výkonnom zariadení.

Parametre a špecifikácie:

Procesor

• Frekvencia procesoru [MHz]: 1 330
  • Model procesora: Intel Atom
  • Počet jadier: 4

Operačný systém

Operačný systém: Android

Displej

• Rozlíšenie displeja: 1280 x 800 (WXGA)
  • Uhlopriečka displeja ["]: 7

• Bluetooth: Áno
  • Webkamera: Áno
  • GPS: Áno
  • Typ sieťovej karty: WLAN
  • Wi-Fi štandardy: b, g, n

Výstupy

• Podľa využitia: Domácnosti
  • Farba: čierna

• Super cena
    • Vo VŠETKOM postačujúci
    • Na dnešnú dobu slabší výkon
    • Starý Android

Super tablet, pre mňa úplne postačujúci. Pomery cena-kvalita a cena-výkon sú tiež super, keďže v dobe nákupu stál 70E. Ako už je napísané v mínusoch, má slabší výkon ale stále zvláda väčšinu hier (aj náročnejších) a aplikácii. Má taktiež starú verziu Androidu, no to (mne) nevadí. Tablet by som určite odporúčal, ale keď píšem túto recenziu, tak už sa na Heuréke nedá kupiť. Je vhodný aj pre deti a seniorov.

Zhrnutie:
    Tablet pre každú príležitosť, výborný pomer cena-kvalita. Neľutujem že tento tablet mám a nevymenil by som ho za iný v tejto cenovej kategórií. Odporúčam všetkým čo nechcú predražený tablet za 500E a nemajú veľké nároky. Obzvlášť vhodný pre deti a seniorov. (A ešte by som dodal pre viac technických užívateľov: tablet sa DÁ rootnuť.)

• poradili mi ho som spokojná

Velmy dobry tablet za tu cenu

• akurat do ruky
    • rychle vybijanie baterie

• Z

Za tù cenu super,pevná konštrukcia vhodný aj pre deti v pohode prezil nejeden pád

funguje

• , zakúpené v HEJ.sk

• Vyborny pomer cena/vykon
    • Necakane dobry fotoaparat s autofocusom
    • Rychlejsie reakcie, ako som cakal
    • Dostatok miesta pre aplikacie
    • Plastovy kryt nebudi pri manipulacii pocit prave najpevnejsieho zariadenia

Vyborny tablet s kvalitnym displayom a fotakom za velmi rozumnu cenu.